Сьогодні голова ради Віталій Гринчук свій робочий день розпочав з робочого візиту до с.Яблунівки. Адже у Яблунівському НВК завершуються ремонтні роботи у приміщенні дитячого садочка. Плиточник, муляр, сантехнік — всі в роботі.  Просторі, теплі, світлі приміщення вже до кінця місяця будуть заповнені малюками. Нагадаємо, на капітальний ремонт приміщення кошти виділено з обласного бюджету.

Проблемним є питання аварійного приміщення Озернянської амбулаторії практики сімейної медицини. Далі Віталій Юрійович попрямував прямо туди.  Разом із завідувачем амбулаторії Валентином Бондаренком вони оглянули приміщення з зовні, а потім голова ради пройшов по кабінетам. Питання потребує негайного вирішення. Тож вирішувати доводиться  спільно з сільським головою Юрієм Дробовичем.  Сільський голова каже, що другорядних питань у нього немає, а тому зразу ж ознайомив голову ради з розробленою документацією на реконструкцію приміщення дитячого садочка «Ромашка», що дасть змогу вивільнити інше  приміщення садочка й перевести в нього медичний заклад.

Віталій Юрійович підтримав дану ініціативу та зробив все можливе, щоб необхідні документи вчасно були подані на погодження в Міністерство регіонального розвитку для  включення даного проекту в Програму для отримання державних коштів. І все ж на ці процедури піде чимало часу. Навесні 2017, можливо, можна буде розпочати реалізацію даного проекту.

Зауважу, в цьому році за ініціативи районної ради, зусиллями  територіальної громади, сільського голови зроблено чимало роботи по благоустрою та впорядкуванню села. Це і квітники, де з весни і по сьогодні радують очі веселковими барвами різноманітні квіти. Краяни і гості вже встигли належним чином оцінити автобусні зупинки, які є справжньою окрасою села. Відремонтована дорога, приміщення сільської ради. Відчутні позитивні зміни у розвитку культосвітньої й дозвіллєвої сфери, зміцнення її матеріально-технічної бази. Будинок культури є своєрідною візитівкою озернян, тут вчать молодь грати на бандурі…. Сучасний спортивний зал, бібліотека, відремонтована школа…  Білоцерківщина славиться своїми талантами, тому завдання районної влади створити сприятливі умови для роботи й реалізації творчого потенціалу кожної територіальної громади та району вцілому.

Далі голова ради проїхав впорядкованими вулицями Потіївки. Завітав до  сільського будинку культури, де нині тривають ремонтні роботи, і тепер новенькими сучасними покрівлями дахів не нарадуються і сільський голова Ольга Бурлака,  і директор будинку культури Володимир Микитюк, і місцеві жителі. Нові вікна, встановлені нещодавно, помітно змінили вигляд приміщення на краще, додавши йому новизни й свіжості. Планується заміна шести дверей. Тривають внутрішні ремонтні роботи. Сумлінно працюють на його реконструкції будівельники. Для цього виділені кошти з обласного та районного бюджетів. Цей культосвітній заклад помітно набув привабливого та естетичного вигляду для відвідувачів, а головне створюються всі умови для проведення масових заходів в осінньо-зимовий період.

Все, що зроблено по благоустрою, впорядкуванню сіл, підготовці закладів соціальної сфери Білоцерківщини та інших населених пунктів району викликає у людей позитивний резонанс, схвалення, змушує кожного повірити у свої сили, великі потенційні можливості громади. А значить нам все по плечу, — резюмував голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук.