Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім.П.Саксаганського відзначив свою ювілейну дату — 85-річчя від дня заснування. З нагоди свята, а також Міжнародного дня театру колектив акторів привітав заступник голови районної ради Анатолй Чичикало та керівник апарату райдержадміністрації Ольга Кучер.

У своєму вітальному слові Анатолій Петрович наголосив, що протягом 85 років саксаганці дарують своє мистецтво глядачам, дивують, захоплюють та вражають талантом, майстерністю та професіоналізмом. Чимало талановитих вихованців із Білоцерківщини  прославили своїми досягненнями не лише область, але й Україну. За що керівники висловили  їм щиру подяку. Адже підтримка належного розвитку культури та мистецтва – ознака освіченості суспільства та високого рівня народних традиційю. Керівники відзначили кращих театралів спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Слова вітань та найщиріших побажань, а також почесні грамоти, подяки та подарунки саксаганці приймали  від в.о. директора театру Богдана Пущака, міського голови Геннадія Дикого, депутатів усіх рівнів, громадських діячів, підприємців.  Окремі слова вітань, вдячності, подарунки, а також щирі оплески були адресовані ветеранам театральної сцени. Гості дякували акторському колективу за щоденну плідну працю, яку докладають задля прославлення Київщини у сфері культурного розвитку, а також піднесення рівня культурно-мистецької творчості серед населення.

Самі саксаганці радували присутніх своїми гарними піснями та запальними танцями.

Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.К. Саксаганського – справжня окраса та гордість Білої Церкви. Театр вже давно завоював любов та прихильність мешканців та гостей міста.

У свої вісімдесят п`ять театр дихає на повні груди, з запалом вдивляється у перспективи й готовий мудро втілювати їх у життя. Колектив дійсно служить мистецтву, служить своєму високому покликанню — здатен дивувати, заворожувати, надихати. Адже кожен тут на своєму місці, кожен у свою справу вкладає душу, яка під театральною маскою — чиста і щира.