Голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук та його заступник Анатолій Чичикало відвідали семінар з обміну досвідом «Кращі практики місцевого самоврядування з енергозбереження та енергоефективності».

Захід відбувся у місті Вінниця 13 липня 2016 року та був організований Програмою Ради Європи у співробітництві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за сприяння Вінницької міської ради та Вінницької обласної ради.

У семінарі взяли участь представники Мінрегіону, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, експерти Ради Європи, учасники другого туру Конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування». На семінарі також було анонсовано конкурс Мінрегіону «Кращі практики місцевого самоврядування» 2016 року за трьома темами: «Стимулювання економічної активності, створення робочих місць», «Об’єднання територіальних громад», «Центри надання адміністративних послуг» та Всеукраїнський Конкурс журналістських робіт на тему «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».