26 листопада депутатський корпус Білоцерківської районної ради  востаннє у цій каденції зібрався на друге засідання   44 сесії районної ради. Відповідно до порядку денного депутати розглянули важливі для району питання та прийняли відповідні рішення. На початку засідання голова ради озвучив, що Василя Хрика — депутата районної ради 7 скликання занесено у Книгу почесних громадян  Білоцерківського району «Золотий фонд району».

Далі депутати перейшли до обговорення питань. Зокрема, розглядались питання про внесення змін до рішення тридцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 20 грудня 2019 року «Про районний бюджет Білоцерківського району на 2020 рік»; про вихід Биковогребельської філії зі складу освітнього округу – опорного закладу освіти «Шкарівський академічний ліцей – центр позашкільної освіти» Білоцерківської районної ради Київської області та вхід до складу опорного закладу освіти «Озернянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»; про надання дозволу на списання майна, що обліковується на балансі комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білоцерківського району» Білоцерківської районної ради; про припинення діяльності Білоцерківського районного комунального підприємства «Кіновідеомережа» шляхом його ліквідації.

Володимир Шевченко подякував усім  за плідну, злагоджену та конструктивну роботу. «Оцінюючи роботу за період нашої каденції, можна сказати, що  ми пройшли його без критичних конфліктів, із бажанням пошуку компромісів.  Ми працювали відкрито, прозоро, виключно в рамках чинного законодавства, із максимальним врахуванням думок, пропозицій депутатів, чим забезпечили консолідовану роботу в сесійній залі»,- звертаючись до присутніх, говорив Володимир Олексійович. Його підтримала голова Білоцерківської райдержадміністрації Людмила Мерзлюк.

Очільники району  дякували депутатам районної ради, сільським головам, керівникам райдержадміністрації, її управлінь та відділів, керівникам установ та організацій району, усім тим, хто сприяв забезпеченню злагодженої роботи районного представницького органу. Окремо подякували виконавчому апарату районної ради за професійність та відповідальність.

«Для кожного з нас і в подальшому не повинно існувати важливішої мети, ніж забезпечення достойного рівня життя наших людей, вирішення питань їх соціального захисту», — на позитивній ноті голова ради Володимир Шевченко завершив останнє засідання сесії 7 скликання.