В Україні є місця, де кожен куточок дихає історією, де на кожному кроці оживають давні звичаї та традиції. Така і наша Білоцерківщина. Її історія глибока та неосяжна, а сьогодення, зростаюче на цьому міцному корінні, теж багатогранне й неповторне.

10 березня у Шкарівському сільському будинку культури відбулися урочистості з нагоди  94-ї річниці з дня заснування району.

Захід пройшов за участю поважних гостей, членів Золотого фонду  Білоцерківського району, учасників АТО, депутатів, колишніх керівників району, представників громадськості.

Урочисто віншували дорогих краян. Дійство видалося надзвичайно красивим та яскравим. Перші вітання зі сцени звучали  у виконанні фольклорного ансамблю “Терниця”, розпочалися урочистості. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв України, всіх тих хто віддав своє життя за цілісність та незалежність нашої держави в зоні АТО.

Зі словами вітань виступили голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук та голова райдержадміністрації Геннадій Джегур.

Звертаючись до краян,  Віталій Гринчук наголосив, що Білоцерківська земля несе в собі велику мудрість, мужність і працю тих, кого вона зростила. Він відмітив керівників, з якими мав за честь працювати: Єйсмонта Володимира Юхимовича, Дудника Василя Івановича, Вахнія Сергія Петровича, Плугатора Романа Івановича, Немну Андрія Яковича.

«Вони творили історію нашого краю»,- наголосив Віталій Юрійович. Продовжуючи виступ, голова ради зауважив, що нашому краю поталанило на  шанованих гостей, серед яких керівники та працівники господарств району, ветерани праці, представники «Золотого фонду», працівники органів місцевого самоврядування та підприємці, воїни-захисники Батьківщини, освітяни, медики. Тож він щиро дякував їм за  невтомну працю та закликав  і далі працювати на розвиток нашого району.

«94-у річницю від дня утворення району ми зустрічаємо з гідними  здобутками, які дають нам можливість сміливо дивитися у майбутнє…» — зазначив у вітальному слові голова районної державної адміністрації Геннадій Джегур. Також, Геннадій Васильович відмітив, що завдяки нашим землякам, які захищають мир та свободу на Сході, ми маємо мирне небо над головою, можемо вирощувати хліб і до хліба та й взагалі жити на вільній землі.

Крім теплих та щирих вітальних слів за проявлену організаторську роботу в колективах, кращі працівники району були нагороджені спільними Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, Подяками своїх земляків відзначили заступник голови обласної ради Микола Стариченко, народний депутат Верховної Ради України Віталій Гудзенко, військовий комісар, полковник Ігор Богданевич,  секретар Білоцерківської міської ради Борис Смуток.

Божого благословення на добрі справи побажав краянам голова адміністративної служби Білоцерківської єпархії української церкви протоієрей Валерій Яблонський,  до слова долучилися настоятель храму Покрови Божої Матері отець Микола. Священники  привітали присутніх зі святом і побажали міцного здоров’я, добробуту й достатку в родинах, миру та закликали керівників району до єдності й співпраці.

 Заслужених працівників району відзначив Олександр Ференець, засновник Благодійного фонду «Фортеця». Збірку книг про Білоцерківщину та сучасні нариси про військові дії в зоні АТО передали районній бібліотеці подружжя Гаїв Галина Семенівна та Анатолій Іванович.

Віншували ветеранів праці й почесних громадян Білоцерківського району, адже саме завдяки їх відданій наполегливій роботі на благо розвитку Білоцерківського району, завдяки професіоналізму, ми можемо пишатися нинішніми здобутками. Саме вони є прикладом для підростаючого покоління.

За натхненну працю та любов до землі запальними танцями та сердечними піснями присутніх вітали Шкарівський дитячий хореографічний колектив «Сан райс», володарка Гран-прі виконавців  районної дитячої естрадної пісні «Різдвяна зіронька» Дарина Рязанцева, заслужений артист України  Влад Зайцев.

Нехай у душах тих, хто завітав до цієї зали, зростає все найкраще: любов, добро, повага, мудрість, які множитимуть та додаватимуть снаги в ім`я творення добробуту рідного краю і його людей.