Поправський будинок культури – наша жива історія, славу якого творила і примножувала велика сім’я працівників культури, які дійсно були майстрами своєї справи. Будинок культури має давню та цікаву історію. Сьогодні вже йому  50-т. Приміщення не старіє, а відроджується з новим поколінням.

На Білоцерківщині проведення капітальних ремонтів та реконструкції  важливих об’єктів інфраструктури та соціальної сфери громади були внесені до плану соціально-економічного розвитку. Позитивно оцінив та підтримав ініціативу щодо капітального ремонту закладу  голова районної ради Віталій Гринчук. Тож, виготовивши проектну документацію та вчасно подавши проект до обласної ради, сільська рада отримала кошти на капітальний ремонт будинку культури та дороги.

Іван Кабула-сільський голова: «Життя села, добробут його мешканців – це постійний розвиток. І основа цього розвитку – порозуміння, співпраця усіх гілок влади, усіх депутатів заради вирішення актуальних питань. У тому, що сьогодні є вагома фінансова підтримка для розвитку нашого села — це величезна заслуга заступника голови обласної ради Миколи Стариченка, депутатів обласних, районних та місцевих рад, приватних підприємців. За що ми їм щиро дякуємо.

В найближчий час будинок культури знову оживе, його стіни наповняться дитячим щебетом, веселим сміхом, дзвінкими піснями. Оновлений будинок культури стане не лише місцем для проведення концертів, зустрічей, а й гуртуватиме людей за їхніми інтересами, залучатиме дітей до виявлення своїх талантів і здібностей».

Зараз у Поправці розпочалися будівельні роботи сільського будинку культури.