9 вересня візит представників благодійного фонду «Фарм Варта» та голови районної ради Віталя Гринчука був присвячений пошуку нових можливостей співпраці у питаннях оздоровлення краян, підтримки знедолених родин та розвитку подальшої плідної взаємодії на користь жителів Білоцерківщини. У цей день вони відвідали центральну районну лікарню й підтримали працівників медичної галузі та пацієнтів не лише добрим словом, а й залишили гуманітарної допомоги на 500 тис гривень.

Тож  голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук вкотре довів, що в Білоцерківському районі розвиток системи охорони здоров’я визначено як один із пріоритетних напрямків соціально-економічного розвитку регіону. Не дивлячись на молодість, організація «Фарм Варта» систематично підтримує медичні заклади району необхідними препаратами. За що він щиро дякував представникам Фонду.

«Основна мета організації — сприяти розвитку в Україні суспільства, орієнтованого на розвиток демократичних європейських цінностей, особливо в області охорони здоров’я і фармацевтичному секторі, рух до сучасних стандартів лікування людей», наголосив офіційний представник фонду Андрій Немна.

Більш детально презентував  благодійні акції директор фонду Віталій Архіпов.  Він зазначив, що у цьому році  стартували  благодійні акції фонду, завдяки яким наші краяни зможуть зміцнити своє здоров’я і навіть поборотися зі смертельно небезпечними хворобами та їх наслідками:«Інсульт без наслідків!», «Життя без болю!», «Зима без хвороб!».

Представники фонду пообіцяли продовження співпраці у ще більших масштабах. У черговий раз в центральній районній лікарні вдячність благодійникам висловили головний лікар Центральної районної лікарні Олександр Лопот, головний лікар КЗ «Білоцерківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Іван Ровенко.

Коло діяльності благодійного фонду розширюється. До співпраці з фондом долучилося районне Товариство Чевоного Хреста, в особі її голови Світлани Пророк. Вже вдруге Світлана Михайлівна отримала препарати для потреб жителів Білоцерківського району. Робота не зупиняється, аби піднести нашу медицину на якісний рівень.