5-7 квітня 2017 р. в м.Берегово, що на Закарпатті, вiдбувся Чемпiонат України з греко-римської боротьби серед юнаків 2002-2003 р.н. , який залишив багато позитивних вражень.

13 спортсменів Білоцерківщини взяли участь у Чемпіонаті. Переможцем турніру став Данило Грушовий ( в/к 100 кг). Він виконав нормативи й незабаром отримає звання Кандидата у майстри спорту.

Бої від самого початку були цікавими, кажуть організатори. Учасники змагань  налаштовувались  рішуче на перемогу. Боротьба між ними була запекла. На килимі панували пристрасті, тому турнір був захоплюючим, динамічним.

Київська область зайняла І-ше командне місце. У склад команди входили вихованці Київського обласного ліцею-інтернат. В результаті змагань ми маємо 3 чемпіона, 2-ва других місця, 5-ть третіх.

 Вітаємо борців із Узина з успішним виступом і бажаємо нових перемог!

Спортсмени виразили слова щирої вдячності тренеру Іраклію Ломтадзе, за за любов до спорту, вимогливість, емоції та нерви, без яких перемогати неможливо.

Згадаю: Було окреслено стратегію розвитку греко-римської боротьби у населених пунктах району. За цю справу взялися представники федерації греко-римської боротьби й конкретними справами демонструють свою активну позицію. За останній рік роботи, завдяки спільним зусиллям, було реалізовано комплекс заходів, щодо створення умов для тренувань та популяризації даного виду спорту.

Іраклій Ломтадзе:

-У м. Узині проводиться системна робота з підготовки юних борців. Хочеться відзначити Віталія Лучка, Миколу Легкодуха, Андрія Письменного, Олександра Мельниченка, Олександра Балановського, які з усією відповідальністю підтримали дану ідею. Спортивна секція діє вже три роки. Нам вдалося об`єднати молодь, різну за національністю, не тільки навколо занять спортом, але й виховувати в юнаків дух колективізму. Ми вже маємо призера чемпіонату України з греко-римської боротьби Данила Грушового, підготували 5-х призерів Чемпіонату України (2016 р.), 2-х призерів зональної першості України (2017 р.). Це дає нашій нації шанс на здорову, сильну, патріотичну та духовно-загартовану молодь.