Життя людини – коротке у вимірах історії. Проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильнішими, ніж смерть!

Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани.

11 вересня, відійшла у вічність Стороженко Любов Григорівна – депутат, посадовець Білоцерківської районної ради, колега, мама, дружина, донька.

Для нас, колег Білоцерківської районної ради, райдержадміністрації, депутатського корпусу, голів місцевих рад, таким сильним є біль утрати від смерті Любові Григорівни. Так крається серце від болю, а очі наповнюють сльози…

Проста істина: коли людину втрачаєш, то розумієш її особливу цінність – і для себе, і для тих, хто її оточував.

І хоч життя Любові Григорівни обірвалося несподівано, однак воно було таким насиченим, і за свої 43 роки  вона  реалізувала себе, як фахівець органів місцевого самоврядування.

Любила людей і свою землю – свої Сорокотяги, Білу Церкву й Ки­ївщину. Залишила глибокий слід у людських долях. Була всебічно розвиненою Особистістю, на­дійним другом і щирим това­ришем. Понад усе любила життя.

Чотири доби лікарі боролися за життя жінки. Дива не сталося. Білоцерківського люду на небесах побільшало. Скільки ще в неї залиши­лось непрожитих років і не­здійсненних добрих справ. Не встигла…

І ми не встигли сказати, якою вона була доброю люди­ною.

І подякувати за все. Не підхо­дить їй слово «була».

Вона залишається серед нас – в нашій світлій пам’яті про неї, в справах, які їй не суди­лося завершити.

На нас вона вже дивиться з Вічності зі своєю світлою по­смішкою.

А в нас краються серця і бо­лить душа від гіркої втрати до­рогої і рідної людини, яка за­лишила глибокий слід в наших душах і серцях.

Ми щиро поділяємо горе чоловіка, доньок, батьків, близьких покійної та висловлюємо свої сердечні співчуття.

У скорботі низько схиляємо голови перед її добрим іменем, молимось за упокій її душі. Віримо, що біль втрати не потривожить її вічного сну, а Всемилостивий Господь прийме її душу в Царство Небесне. Вічна й світла пам’ять!