На Білоцерківщині у селі Шкарівка свято першого дзвоника було перенесене на 3 вересня. Все через те, що у навчальному закладі чекали на гостей. Привітати учнів із початком навчального року та розповісти про пріоритети державної влади в розвитку освіти приїхали Прем’єр-міністр Володимир Гройсман та міністр освіти Лілія Гриневич.

Започаткована Урядом України реформа шкільної освіти має на меті дві ключові цілі – зробити дитину успішною у подальшому житті і повернути повагу до професії вчителя. Саме про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час свята першого дзвоника в Опорному навчальному закладі «Шкарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». Це одна з провідних шкіл Київщини, яка укомплектована за останніми освітніми стандартами, має свій парк шкільних автобусів для учнів із віддалених сіл, напрацьовує свої методики навчання. Більше половини колективу тут мають вищу кваліфікаційну категорію.

«З понеділка впроваджуються стандарти нової української школи з 1 по 4 клас… Дуже важливо усвідомлювати те, що час змінюється, змінюються вимоги до знань, конкуренція є зовсім іншою, тому ми повинні йти в ногу з часом, щоб давати дітям все найкраще», — сказав Володимир Гройсман. У 2018-2019 навчальних роках на 25 тис. дітей більше пішло в перші класи, ніж в минулому році, продовжив Володимир Борисович.

«Для нас є важливим пріоритетом розвиток і підтримка освіти, починаючи від підтримки працівників освіти і завершуючи створенням середовища для доступності та рівноправності освіти в Україні в цілому. Це велика кропітка робота, тому що ми маємо різну ситуацію із забезпеченням доступу до шкіл, ми знаємо, що є питання мало комплектованих шкіл», — повідомив Прем’єр-міністр.

Глава Уряду наголосив, що маленькі українці з часом стануть успіхом нашої держави.

«Нова українська школа – це нові знання, нове середовище, що зможе відкрити таланти та можливості українських дітей. Все, що вкладене, повернеться сторицею», — додав Прем’єр-міністр.

Володимир Гройсман виступає за посилення інклюзивної складової в системі шкільної освіти. Інклюзивність і залучення всіх дітей, без виключення, до освітнього процесу – це важливе завдання, яке поступово реалізує Уряд в рамках освітньої реформи. І опорний навчальний заклад «Шкарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» є тому приклад.