«Доброю традицією на Білоцерківщині стало відзначати свята, що об’єднують громаду в єдину родину, адже кожне село – це маленька родина, без якої немає нашої  держави»,- говорив Анатолій Чичикало, вітаючи громаду Глушок з Днем села.

Шановане в народі свято Маковея, 14 серпня, припадає на ту пору, коли в селах завершуються польові роботи, наповнюються новим урожаєм комори, а гостей зустрічають запашними короваями з нової пшениці. Саме в такий чудовий час дружня громада с.Глушки Білоцерківського району святкувала День села – у привітній атмосфері, з жартами, усмішками та піснями.

Аби поздоровити громаду села зі святом, на гостини завітали –сільський голова Валерій Дубовий,  народний депутат України Віталій Гудзенко, в.о.голови Білоцерківської районної ради Анатолій Чичикало, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Савчук, керівник ТОВ «Агрофірма «Глушки» Віктор Яровий, представник БФ «Фортеця» Володимир Василенко. У своїх вітаннях гості подякували жителям с.Глушки за працелюбність і той патріотизм, завдяки якому живе українське село.

Під дружні оплески присутніх вітали найстарших і наймолодших жителів, найактивніших членів громади, ветеранів праці. Учасники і глядачі хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих захисників нашої країни, а також віддали належне мужності учасників бойових дій, які захищають суверенітет України. Аматори сцени подарували присутнім свої творчі надбання, позитивні емоції та гарний настрій. Розвагою для наймолодших  стали ігрове містечко та стрибки на батутах.

А завершилось свято традиційною козацькою юшкою та іншими частуваннями. Святом залишились задоволені усі, адже воно зібрало у дружнє коло всі сім’ї й родини Глушківської громади.