Хто нестиме відповідальність за майбутнє України, кому судилось будувати нову – Вільну та Незалежну, Єдину та Соборну державу? Звісно, це завдання ляже на плечі молодої ґенерації справжніх українських патріотів, розумних, енергійних, рішучих, здорових тілом і духом.

Розвиток молодіжної політики, фізкультури та спорту в Білоцерківському районі, патріотичне виховання молоді – саме ці завдання ставить перед собою голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук та весь депутатський корпус. Голова ради переконаний, що вже сьогодні ми маємо виховувати таку молодь, щоб майбутні лідери нації мали усі можливості для особистісного розвитку – інтелектуального, духовного, фізичного.

 — Ми спланували стратегію розвитку галузі регіону щодо розвитку у населених пунктах району греко-римської боротьби, — підкреслює Віталій Гринчук. За цю справу взялися представники федерації греко-римської боротьби й конкретними справами демонструють свою активну позицію. За останній рік роботи, завдяки спільним зусиллям, було реалізовано комплекс заходів, щодо створення умов для тренувань та популяризації даного виду спорту.

У м. Узині, селищі Терезине та с. Шкарівка проводиться системна робота з підготовки юних борців. Хочеться відзначити Анатолія Бондаря, Шкарівського сільського голову, який з усією відповідальністю підтримав дану ідею та створив усі умови для організації й проведення занять, у смт Терезине дану ініціативу взяли на себе представники федерації, а в Узині про це подбали спонсори: В.Лучко, М.Легкодух, А.Письменний.  

 — Нам вдалося об`єднати молодь, різну за національністю, не тільки навколо занять спортом, але й виховувати в юнаків дух колективізму. — наголошує  тренер Іраклій Ломтадзе. Ми вже маємо призера чемпіонату України з греко-римської боротьби Данила Грушевого.

— Зокрема хочеться відзначити, що юнаків тренують майстри спорту, які взяли на себе відповідальність за розвиток греко-римської бортьби на Білоцерківщині. Саме таких ініціативних молодих людей необхідно підтримувати.

Протягом короткого проміжку часу, федерація виховала чудових перспективних борців, які гідно виступили на турнірі  Першості Білоцерківського району з греко-римської боротьби, що проходив 10 грудня у м. Біла Церква.

Бої від самого початку обіцяли бути цікавими, кажуть організатори. Учасники змагань  були налаштовані дуже рішуче на перемогу. Боротьба між ними була запекла. На килимі панували пристрасті, тому турнір був захоплюючим, динамічним.

А тому подібне дійство не могли обійти своєю увагою почесні гості. Змагання обслуговувала група арбітрів у складі: заслужений тренер України, президент і віце-президент Білоцерківської міської федерації греко-римської боротьби Віктор Лозовий (головний суддя), майстер спорту з греко-римської боротьби Антон Литвин. Підтримати, повболівати за юних спортсменів та привітати переможців турніру прибув депутат районної ради Олександр Балановський.

Брали участь у турнірі й показали гідні результати: ПЕРШИМИ у своїх вагових категоріях стали: А.Шкуренко (в/к 26 кг) с. Шкарівка, З.Швень (в/к 29 кг) с. Шкарівка, Я.Ісмаілов (в/к 35 кг) смт Терезине, А Трелиський (в/к 38 кг) с. Шкарівка, Б.Ткаченко (в/к 38 кг) с.Шкарівка, О.Титок (в/к 45 кг), У. Олімжамов (в/к 40 кг) м.Біла Церква.

ДРУГІ місця вибороли Г.Сергіенко (в/к 26 кг) сШкарівка, В. Скибицький (в/к 45 кг) смт Терезине, Р.Садиков (в/к 40 кг) м.Біла Церква, А.Бадзюк (в/к 35 кг) с. Терезине,    І.Вишневський  (в/к 29 кг) м.Узин, А.Манкевич  (в/к 38 кг) смт Терезине, І.Сироштан   (в/к 39 кг) м.Біла Церква, А.Ткаченко (в/к 39 кг) с.Шкарівка; на ТРЕТЮ сходинку піднялися А.Вишневський (в/к 29 кг) м.Узин, Р.Бондаренко (в/к 38 кг) м.Узин.

 

Підготували  спортсменів — тренер вищої категорії І. Ломтадзе (м.Узин), заслужений тренер України В.Лозовий (с.Шкарівка), тренери вищої категорії Г.Житовоз (с.Шкарівка),  Д.Панасюк, А. Литвин (смт Терезине).

 — Я впевнений у тому що, така робота буде тільки сприяти розвитку даного руху, але для покращення результату має бути підтримка бізнесу та влади, — каже президент федерації.

 — Ми вважаємо, що розвиток фізичної культури та спорту є не тільки профілактикою від негативних явищ – куріння, алкоголю, наркотиків, життя у віртуальному просторі, — наголошує у своєму виступі депутат районної ради Олександр Балановський, — Це дає нашій нації шанс на здорову, сильну, патріотичну та духовно-загартовану молодь, яка в майбутньому стане рушієм позитивних змін в державі!

Тож, юнаки, годі гуляти без діла та сидіти за комп’ютерами! Час ставати чемпіонами, а тому приходьте на заняття з греко-римської боротьби, адже тут виховують справжніх чоловіків!