Голова Білоцерківської районної ради Володимиром Шевченком разом із головою Білоцерківської районної державної адміністрації Людмилою Мерзлюк продовжують робочі поїздки по району з метою вивчення проблем та досягнень громад, стану справ установ та підприємств, які діють на Білоцерківщині.

Досягнення науки — у поля. Саме таким девізом користуються фахівці двох науково-дослідних підприємств, які діють на території Маловільшанської сільської ради – Білоцерківської дослідно-селекційної станції та ТОВ «Сингента». Обидва підприємства ставлять за мету впровадження інновацій у аграрну сферу з метою підвищення урожайності культур та максимального збереження екологічної системи.

Голова Білоцерківської райдержадміністрації Людмила Мерзлюк разом з головою Білоцерківської районної ради Володимиром Шевченком під час поїздки у Маловільшанську територіальну громаду відвідали названі підприємства та провели зустрічі з їхніми керівниками.

Також очільники району перевірили на готовність до нового навчального року Маловільшанську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2 та Маловільшанський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок».