21 грудня у Білій Церкві з робочим візитом перебував голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук.

У приміщенні Білоцерківського національного аграрного університету відбулася зустріч за участю керівників центральних органів виконавчої влади, керівників департаментів Київської обласної, а також міських та районних рад, активу міста та району.

На заході були присутні голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко, голова Білоцерківської РДА Геннадій Джегур, міський голова Геннадій Дикий, народний депутат Хвича Мепарішвілі, керівник патронатної служби Київської облдержадміністрації Михайло Шкурін, ректор БНАУ Анатолій Даниленко. Також на заході були керівники центральних органів виконавчої влади, керівники департаментів, депутати міських та районних рад, актив міста та району.

На початку робочої наради Олександр Терещук відзначив про неабиякий потенціал міста обласного значення та відмітив, що бачить велику роботу, яка ведеться на Білоцерківщині.

Під час заходу Олександр Терещук виконав приємну місію — вручив низку нагород. Зокрема вручив державну нагороду про присвоєння почесного звання «Заслужений лікар України» заступнику головного лікаря Білоцерківської центральної районної лікарні Олександру Грузинському.

Було вручено подяки голови Київської обласної державної адміністрації кращим педагогам Київської області. Крім того, очільник Київщини вручив сертифікати стипендіатів голови Київської обласної державної адміністрації п’ятнадцятьом кращим студентам Білої Церкви.

Голова наголосив, що питання молоді, студентства перебувають на особливому контролі влади Київської області, і потрібно вирішувати їх спільними зусиллями представників влади різних рівнів. Також відмітив, що Київщина – студентський край, адже тут працює 37 вищих навчальних закладів, в яких навчається понад 40 тис. студентів.

Зустріч проходила у форматі живого спілкування з громадою, кожен бажаючий міг поставити своє питання Олександрові Терещуку, або ж поділитися із проблемами, які є як у місті, так і в районі.

Серед питань, які піднімала громадськість — вартість проїзду в громадському транспорті, забезпечення житлом учасників бойових дій, тарифи ЖКГ, незадовільні моменти у аграрній сфері, в Укртелекомі  та проблеми криміногенної ситуації й медицини. Під час зустрічі голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук дав відповіді на низку запитань, з якими звернулися представники громадськості. Зокрема вони стосувалися подальшого функціонування Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського, забезпечення житлом військовослужбовців та учасників АТО, будівництва аеропорту у м.Біла Церква, встановлення тарифів на перевезення у громадському транспорті, розвитку малого та середнього підприємництва в місті та районі, функціонування галузі сільського господарства тощо.

Вислухавши проблематику, Олександр Терещук дав низку розпоряджень та протокольних доручень для подальшого вирішення питань.

Цього ж дня Олександр Терещук ознайомився з ходом робіт із екологічного розчищення обвідного каналу на р.Рось навколо Острова Дитинства. Загальна вартість робіт становить близько 8,9 млн грн, які було виділено з Державного бюджету Міністерством екології та природних ресурсів України за сприяння народного депутата України Хвичі Мепарішвілі.

Відвідавши Київську обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку школу олімпійського резерву з велоспорту «Промінь», голова Київської обласної державної адміністрації поспілкувався з тренерським та викладацьким складом, ознайомився з досягненнями та нагородами закладу, а також вручив диплом та нагороду керівникові закладу – заслуженому тренеру України з велоспорту, заслуженому працівнику фізичної культури і спорту України Дмитрові Чмируку за перше місце у рейтингу 2017 року серед спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву першої групи за Всеукраїнським рейтингом.

Цього ж дня  було відкрито дошкільний навчальний заклад «Усмішка» у с.Фурси, який розпочав будівництво ще у 2015 році.