«У зв’язку з проведенням 14 листопада 2018 року Всесвітнього Дня діабету в медичних амбулаторіях Білоцерківщини з 14.11.2018 р. по 18.11.18 р. а надалі постійно, проводитиметься вимірювання рівня глюкози крові, артеріального тиску населення з метою виявлення осіб з групи ризику цукрового діабету»,- про це інформує Олександр Грузинський — лікар, депутат районної ради від фракії «Батьківщина».
Він наголошує, що цукровий діабет входить до трійки захворювань, які найчастіше спричиняють інвалідизацію населення та смерті (атеросклероз, рак і цукровий діабет). За даними ВООЗ, цукровий діабет збільшує смертність в 2-3 рази і скорочує тривалість життя. Лікар, переконаний, що профілактика діабету – завдання не лише самих громадян, а й усієї держави.
«Неправильне харчування, нервове напруження, хронічна втома і нехтування симптомами діабету, можуть призвести до захворювання. А хвора людина не потрібна нікому, крім своїх рідних. Вона залишається з бідою фактично наодинці»,- продовжив Олександр Грузинський. І радить слідкувати за раціоном, займатись фізичною активністю та регулярно перевіряти кров на цукор.