З нагоди Дня пам’яті та примирення, 72-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в населених пунктах Білоцерківського району відбулися урочисті збори, мітинги, покладання квітів до пам’ятних місць, відвідування ветеранів на дому, спортивні змагання та інші заходи, спрямовані на консолідацію районної громади й гідне вшанування творців Великої Перемоги.

8 травня в селі Трушки відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня Перемоги над нацизмом в Європі. На заході були присутні ветерани Великої Вітчизняної війни, учасники АТО, керівники району, мешканці села. Зокрема, серед почесних гостей заходу-голова районної державної адміністрації Геннадій Джегур, радник голови районної ради Василь Павловський, сільський голова Тетяна Глуховенко, голова громадської організації ветеранів Білоцерківського району Віктор Рудий, учасник АТО Олексій Гончаров, священнослужитель отець Вадим, представник БФ «Фортеця» Володимир Василенко.

Виступаючі звернулися зі словами глибокої вдячності, привітань та побажань міцного здоров’я до ветеранів, а також закликали пам’ятати ціну перемоги та гідно шанувати пам’ять визволителів. Виступи творчих колективів стали хорошим доповненням до свята, яке залишило у всіх його учасників незабутні почуття.

Хвилиною мовчання вшановано визволителів, які віддали життя у тій жахливій війні. До пам`ятника захисникам Вітчизни  та до могил воїнам, загиблим під час визволення села від фашистських загарбників, покладено квіти. Крім цього, по району традиційно була проведена акція за участі школярів “Доброго ранку, Ветеране!”. Для ветеранів та учасників бойових дій, які знаходяться в інтернатних закладах для пристарілих влаштовано святкові обіди.