З нагоди Дня пам’яті та примирення, 75-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в населених пунктах Білоцерківського району відбулися  покладання квітів до пам’ятних місць, відвідування ветеранів на дому.

9 травня в селі Мала Вільшанка відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня Перемоги над нацизмом в Європі. На заході були присутні керівники району, мешканці села на чолі з сільським головою Людмилою Маринич. Зокрема, серед почесних гостей заходу-голова районної ради Володимир Шевченко, в.о. голови Білоцерківської райдержадміністрації Юрій Савчук, заступник голови районної ради Анатолій Чичикало, заступник голови райдержадміністрації Володимир Толочко, начальник відділу культури РДА Роман Бичек, завідувач сектором інформаційної діяльності районної ради Світлана Бойко.

Виступаючі звернулися зі словами глибокої вдячності, привітань та побажань міцного здоров’я до ветеранів, а також закликали пам’ятати ціну перемоги та гідно шанувати пам’ять визволителів. Хвилиною мовчання вшановано визволителів, які віддали життя у тій жахливій війні. До братської могили загиблих односельчан та воїнів-визволителів покладені квіти.

 Для ветеранів та учасників бойових дій, які знаходяться в інтернатних закладах для пристарілих (с.Озерна та с.Іванівка) влаштовано святкові обіди.