20 лютого у Білоцерківському районі відбулися заходи з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Голова Узинської громади Віталій Гринчук, заступник голови Білоцерківської райдержадміністрації Володимир Толочко, начальник відділу комунального майна Олександр Балановський, голова Іванівської сільської ради Меланія Щербак, представники райдержадміністрації та районної ради,  учні Іванівського НВК, жителі села зібралися біля каплиці Святителя Миколая Мирлікійського Чудотворця, щоб вшанувати пам’ять героїв  Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє.

«Герої не вмирають! Цими словами вся Україна проводжала в останню путь своїх синів та дочок Майдану, які загинули за свою країну, свій народ, для яких такі поняття, як «справедливість», «гідність», «свобода», «незалежність» були ціннішими ніж їхні життя», — відмітив у своєму зверненні Володимир Толочко.

Поминальну панахиду за загиблими в Україні провів настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці о.Микола. Роман Бичек — начальник відділу культури, та учениця Іванівської школи Анастасія Загниборода виконали пісні, присвячені загиблим майданівцям.

Пам’ять усіх загиблих під час Євромайдану та тих, хто поліг у зоні проведення антитерористичної операції, вшановано хвилиною мовчання.

До пам’ятного хреста Героям Небесної Сотні покладено квіти. Загублені життя в ім’я свободи навіки закарбуються у наших серцях та пам’яті. Ми не маємо права забути, якою дорогою ціною далася нам можливість жити у вільній країні.