З нагоди Дня пам’яті та примирення, 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в населених пунктах Білоцерківського району відбулися урочисті збори, мітинги, покладання квітів до пам’ятних місць, відвідування ветеранів на дому, спортивні змагання та інші заходи, спрямовані на консолідацію районної громади й гідне вшанування творців Великої Перемоги.

В селі Озерна відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня Перемоги над нацизмом в Європі. На заході були присутні ветерани Великої Вітчизняної війни, керівники району, мешканці села. Зокрема, серед почесних гостей заходу — в.о.голови районної ради Анатолій Чичикало, голова райдержадміністрації Геннадій Джегур, заступники голови Білоцерківської райдержадміністрації Юрій Савчук та Володимир Толочко, голова ради ветеранів Віктор Рудий, засновник БФ «Фортеця» Олександр Ференець, працівники  виконавчих апаратів адміністрації та райради.

Виступаючі звернулися зі словами глибокої вдячності, привітань та побажань міцного здоров’я до ветеранів, а також закликали пам’ятати ціну перемоги та гідно шанувати пам’ять визволителів. До братської могили загиблих односельчан та воїнів-визволителів покладені квіти. По завершенню офіційного заходу відбувся концерт за участю шкільної молоді та жителів села.

9 травня у кожному населеному пункті району пройшли урочисті мітинги з нагоди Дня перемоги над нацизмом в Другій світовій війні. Хвилиною мовчання односельці  вшанували  визволителів, які віддали життя у тій жахливій війні. А до могил воїнам покладено квіти.

Крім цього, традиційно була проведена акція за участі школярів “Доброго ранку, Ветеране!”. Для ветеранів та учасників бойових дій, які знаходяться в інтернатних закладах для пристарілих (с.Озерна та с.Макіївка) влаштовано святкові обіди.