У п’ятницю, 12 березня, в сесійній залі відбулася чергова шоста сесія Білоцерківської районної ради VІІІ скликання під  головуванням очільника  ради Василя Зеленського. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, начальники відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

Пам’ять усіх борців за гідність, свободу та незалежність України – Героїв Небесної Сотні, бійців, які не повернулися з АТО, вшанували хвилиною мовчання.

На пленарне засідання прибуло 41 депутат. У ході пленарного засідання було розглянуто ряд питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.

Депутати приступили до заслуховування та обговорення питань. Так, було погоджено та підтримано звіт про виконання районного бюджету Білоцерківського району за 2020 рік та уточнено цьогорічний бюджет і справедливо розподілено додаткові кошти. Погоджено питання щодо передачі Дитячого оздоровчого закладу «Дружба» (без зміни цільового призначення) із спільної комунальної власності територіальних громад Білоцерківського району до комунальної власності Фурсівської сільської об’єднаної територіальної громади, узгоджено питання передачі комунального майна.

Депутати одноголосно підтримали звернення Білоцерківської районної ради до Президента України, щодо звільнення політв’язня Олега Приходька.

Питання щодо припинення юридичної особи – відділу з управління комунальним майном Білоцерківської районної ради шляхом ліквідації залишилося відкритим, та не підтримали депутати звернення Білоцерківської районної ради, щодо заборони діяльності антиукраїнських політичних партій — «Опозиційна платформа — за життя» та «Партія Шарія».

Депутати оперативно розглянули всі питання, узгодили їх, дійшовши до спільної думки.В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень із усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.