Теплі усмішки, піднесений настрій і сердечні поздоровлення. Усе це відбувалося 7 грудня під час урочистостей із нагоди професійного свята  – Дня місцевого самоврядування. Ця святкова подія зібрала в одну родину депутатів усіх рівнів, представників місцевого самоврядування та виконавчої влади, ветеранів, чия наполеглива праця, воля, енергія, професіоналізм забезпечують позитивні зміни в суспільстві, гарантують стабільний розвиток рідного краю.

«З добром та любов’ю вітаємо вас, натхненних і працьовитих, невтомних і цілеспрямованих, компетентних і ініціативних,  всіх, хто працював і працює у сфері місцевого самоврядування з вашим професійним святом. І нехай день, 7 грудня, об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші територіальні громади щасливими і багатими, а всі ваші зусилля вінчають корисні благородні звершення»,- наголошував у вітальному слові голова районної ради Володимир Шевченко.

Голова ради звернувся до керівникі попередніх років — Володимира Ейсмонта, Володимира Шутенка, Василя Дудника, Валерія Олійника, Леоніда Розпутнього, Віталія Гринчука, Анатолія Чичикала. Адже саме вони у вінок епохи Білоцерківщини вплели долі не одного покоління і кожний у свій час творили історію місцевого самоврядування району.

Зі святом кожного працівника органів місцевого самоврядування вітали голова Білоцерківської райдержадміністрації Геннадій Джегур, помічник народного депутата України Віталія Гудзенка — Євгеній Гудзенко, представники Золотого фонду Білоцерківщини Василь Дудник, Володимир Шутенко,  Віталій Гринчук — голова Узинської ОТГ, Микола Фурсенко-голова Фурсівської ОТГ, голова районної профспілкової організації працівників держустанов Любов Тимошенко, голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець. Музичним виступом усіх присутніх вітав Заслужений працівник фізичної культури і спорту Григорій Музика.

Представникам місцевого самоврядування за багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району, активну громадську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування  були вручені почесні грамоти обласної, районної рад, райдержадміністрації, подяки та грошові премії від народного депутата, благодійного фонду. Олександр Ференець вручив оргтехніку та сертифікати на встановлення дитячих майданчиків головам районної ради, Узинської та Фурсівської ОТГ.

Родзинкою свята було відзначення Олександра Грузинського – кандидата медичних наук, заступника головного лікаря з медичної частини Білоцерківської районної лікарні, лікаря-хірурга, депутата районної ради щодо присвоєння  йому звання «Заслужений лікар України».

Вітальна святкова програма супроводжувалась чудовими художніми номерами, підготовленими працівниками Київського обласного музично-драматичного театру ім.. П Саксаганського. І це був гарний подарунок від народного депутата Віталія Гудзенка.

Тож, давайте будемо всі разом думати про українське суспільство, жити і працювати для нього, заради своїх дітей, нашого сьогодення і майбутнього. І нехай вашим громадам, і кожному з вас посміхається доля.

Прес-служба БРР