Освячення новозбудованого Храму Покрови Божої Матері у селі Розаліївка,   який проходив 12 липня у день свята первоверховних апостолів Петра і Павла, зібрав чимало вірян. Будівництво церкви в Розаліївці ‑ це, безумовно, знакова подія в житті села бо відроджується храм Київського патріархату, один із небагатьох у Білоцерківському районі. Тепер вірні зможуть молитися в своїй рідній українській церкві, яку прихожани чекали понад 25 років. І це стало можливим завдяки меценатській підтримці місцевого підприємця Олександра Моісеєнка.

Нині в Україні без духовної підтримки не обійтися, в цьому одностайні і світське керівництво, і церковне.

«Храм в селі – це духовний розвиток, це життя села, це радість для кожного жителя населеного пункту», – переконаний голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук. — Відкриття нового храму сприятиме поширенню християнських цінностей і відновленню наших духовних традицій. Впевнений, що цей храм стане потужним центром розповсюдження ідеї української нації», продовжив Віталій Юрійович.

«Якщо село не має храму – воно не є повноцінним селом, як кажуть у народі. Храм, як духовний осередок, який приймає кожного у його духовних потребах», – додає митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Єпіфаній, саме він прибув із Києва проводити обряд освячення церкви.

Голова Розаліївської сільської ради Володимир Грабовський розповів:

— З 1964 року, після жорстокого й варварського руйнування храму, він мовчав. Але не мовчали мешканці села, а вимагали будівництва нової церкви. Особливо наполегливими вони проявили себе після 1991року, коли Україна стала незалежною державою. Але всі спроби відновлення храму були невдалими.  З початку 90-х і до сьогоднішнього дня храмом слугувала адміністративна будівля. У 2012 році було прийнято рішення: церкві бути. Ініціатором і спонсором спорудження храму став інвестор Олександр Юрійович Моїсеєнко. Тож нинішня подія викликає у селян і радість, і вдячність. Інвестор і меценат, Олександр Моісеєнко, почавши відродження Розаліївки, відгукнувся на прохання селян. Храм на честь Покрови Божої Матері було зведено в досить короткий термін і передано сільській громаді.

Сільський голова від усієї громади щиро дякував родині  Олександра Юрійовича Моісеєнка за побудований храм.

Після завершення Божественної літургії митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Єпіфаній звернувся з повчальним словом до вірян. Він привітав громаду зі святом, та наголосив на тому, що православний християнин повинен духовні цінності ставити вище понад усе земне. З нагоди свята нагородив мецената Олександра Моісеєнка, будівничого храму, благословенним орденом.

У церемонії урочистого освячення, спільно з духовенством УПЦ КП області, участь взяли голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук, голова райдержадміністрації Геннадій Джегур, сільський голова Володимир Грабовський, віряни. Привітав вірян благочинний Білоцерківського району, настоятель церкви покрови Божої Матері протоієрей Микола Гопайнич.

Храм став окрасою села. Три місяці  над ним працювали майстри по розпису куполів із Львівщини. Ікони та сцени з життя Ісуса виконані у дуже світлих, навіть яскравих тонах, вражає майстерно виготовлений іконостас.  Місцеві кажуть, церква  стала центром духовного життя села. Адже саме в ній людина може віднайти душевний спокій та очиститися від гріхів. У церкві проводиться  богослужіння, підноситься молитва до Бога, звершуються таїнства, проповідується Істина.

Митрополит Єпіфаній залишився враженим багатим розписом нового храму. «Храм у вас маленький, але прекрасний. Нехай божественна благодать буде осіяти вас, і щоб кожен, хто переступає поріг цього храму, виходив звідсіля очищеним від гріха і з радісним настроєм. Богу нашому слава на віки-віків», — сказав митрополит.