Не секрет, що нинішня влада приділяє велику увагу розвитку населених пунктів та їх інфраструктури, контролюючи процес виконання планових ремонтних робіт. На сьогодні ряд  доріг за своїми експлуатаційними характеристиками не відповідають вимогам нормативних документів за показниками покриття проїзної частини.

Місцеві ради виготовили проектні документації, пройшли експертизи, отримали декларації. На обласному рівні  було погоджено перелік  об`єктів капітального ремонту доріг в Білоцерківському районі, на які  виділено з обласного бюджету кошти. Вже є перші результати.

9 серпня голова районної ради Віталій Гринчук з робочим візитом побував у с.Василів. Він відвідав щойно відремонтований сільський ФАП та проконтролював, як дорожники проводять укладку асфальту, адже запланований ремонт дороги уже декілька днів триває.

В районі успішно завершено облаштування покриття нових доріг в Сидорах, Поправці. В найближчий час планується здійснити капітальний ремонт доріг в Макіївці,  Тарасівці.

Радує, що підрядна організація  у стислі строки виконує великий об’єм робіт, даруючи нашим автомобілістам  радість руху безпечною, відремонтованою дорогою.

Приємно, що у наших керівників слова не розходяться з ділом, вони приймають і втілюють у життя рішення, які спрямовані на задоволення реальних потреб жителів району.