На свято Медового спасу дружня громада с.Глушки зібралася на святкування й приймала вітання від добрих та щирих друзів. Аби поздоровити громаду села зі святом, на гостини завітав радник голови Білоцерківської районної ради Василь Павловський.

Він дякував працьовитим людям, які своєю щоденною працею роблять вагомий внесок у розвиток як рідного села, так і Білоцерківщини в цілому. Адже сьогодні село живе, працює, розвивається, підтримує прадавні звичаї й традиції.

Напередодні Медового спасу  громада с.Володимирівки, зібралася на святкування й приймала вітання від добрих та щирих друзів. Про День села тут говорять як про найсердечнішу урочистість, адже Володимирівка для всіх її жителів є тим місцем, що дає змогу черпати сили, зцілює душу, серце й розум, дарує відраду очам.

На свято завітав заступник голови Білоцерківської районної ради Анатолій Чичикало. Він щиро вітав краян зі святом та відзначив грамотами учасників АТО – Ельдара та Марину Решетняків, Віктора Бондара та Володимира Церрі.

Ольга Костина — Вільнотарасівський сільський голова  дякувала працьовитим людям, які своєю щоденною працею роблять вагомий внесок у розвиток як рідного села, так і Білоцерківщини в цілому, дякувала громаді  за проявлений патріотизм та турботу про українських військових.

Теплими словами вітань згадали ювілярів та іменинників,  інвалідів Великої Вітчизняної війни, учасників АТО, працьовитих людей.

Сьогодні Володимирівка живе, працює, розвивається, підтримує прадавні звичаї й традиції.

Окрасою свята стали народні пісні у виконанні учасників народного фольклорного ансамблю «Вербиченька» та ансамблю «Берегиня». Своїми виступами радували й юні таланти, які підготували власні вірші, пісні й запальні танці.

У нинішній час саме такі заходи й дозволяють усвідомити, що єднання, повага та взаєморозуміння між людьми й є тією спільною основою, що дозволяє бути ще сильнішим, долати будь-які труднощі – заради  щасливого майбутнього України.