«ТАК! Ми це зробили!!!

Щойно Рада міністрів Євросоюзу схвалила остаточне рішення про надання нам, громадянам України, права на безвізові подорожі.

17 травня у Страсбурзі — як ми домовилися з нашими європейськими друзями, — урочисто підпишуть відповідний законодавчий акт. Це, напевно, буде один із найважливіших моїх візитів за три роки на посаді Президента»,- Петро Порошенко.

У день, коли парламентарі Ради Європейського Союзу проголосували за надання громадянам України права безвізових подорожей до країн Євроcоюзу, український прапор та прапор євросоюзу гордо здійнялися над благодатним Білоцерківським краєм.

11 травня біля приміщення Білоцерківської райдержадміністрації саме з цієї нагоди відбулися урочистості. Захід пройшов за участю поважних гостей,  представників громадськості, молоді.

Право підняти державний прапор України надали голові райдержадміністрації Геннадію Джегуру в супроводі начальника відділу освіти РДА Оксани Кравченко та члена молодіжної громадської ради Дмитра Трібоя, а прапор ЄС, у свою чергу, замайорів  за допомогою сили рук голови районної ради Віталія Гринчука в супроводі члена молодіжної громадської ради Миколи Демківського та учениці 10 класу Шкарівської ЗОШ Євгенії Хамази.

У своїх промовах керівники району зазначили, що цей день для України є історичним, оскільки ухвалення безвізу — це крок вперед, незважаючи на важкі часи в державі. Насамперед наша Вітчизна є європейською країною не тому, що її територія — центр Європи, а тому що українці здавна сповідують ті принципи свободи й незалежності, які притаманні багатьом народам інших держав. Сучасні суспільно-політичні процеси української держави також указують на її європейську спрямованість. Недарма відчутна орієнтованість нашої економіки, освіти, медицини на кращі досягнення інших держав. А утвердження свободи слова, вільний розвиток демократії в Україні доводять: ми — європейці й завжди пам’ятаємо про свої національні ідеали.

 Слава об’єднаній Європі!  Слава Україні!

Безвізовий режим запрацює з 11 червня 2017 року.