Двадцять шість років над куполом Верховної Ради України майорить історичний національний жовто-синій прапор – символ чистого неба й хлібної ниви. І сьогодні в день Державного Прапора України, в переддень   свята Незалежності України, український прапор здіймається над благодатним Білоцерківським краєм.

Саме нам притаманні синьо-жовті кольори: хлібні лани та синє небо, жовтогаряче Сонце й небесна блакить, плесо річок і жовтий пісок берегів – так, це краєвиди нашої рідної землі.

23 серпня біля приміщення Білоцерківської райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України. Захід пройшов за участю поважних гостей, членів Золотого фонду та колишніх керівників району, представників громадськості, учасників АТО, молоді.

Урочистості розпочалися з підняття Державного Прапора України. Й право виконати цю почесну місію надали учаснику антитерористичної операції на Сході України Володимиру Музиченку, переможниці Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури Олександрі Підгорній, голові адміністрації Геннадію Джегуру та голові районної ради Віталію Гринчуку.

Хвилиною мовчання  вшанували пам’ять воїнів — захисників України, що віддали свої життя за цілісність нашої держави, урочисто звучали Гімн України та гімн Білоцерківського району у виконанні народного фольклорного ансамблю «Терниця».

Зі щирими вітаннями до присутніх звернулися: керівники району Віталій Гринчук та Геннадій Джегур.

У своїх промовах посадовці говорили, що ми святкуємо День Державного Прапору України з вірою у краще завтра, тому що завтра несе надію й ми сподіваємось, що так буде, адже відчаєм нас не скорити. Що ми остаточно й безповоротно відбулися як нація, як український народ. Тож нехай завжди гордо майорить над Батьківщиною стяг нашої волі, єдності та могутності Українського народу! Бажали краянам миру, любові, єдності, добра та процвітання.

На знак пошани представники молодого покоління поклали квіти до погруддя Тараса Шевченка.

Свій головний документ – паспорти громадян України – з рук керівників району отримали юнаки та дівчата  Білоцерківщини. Саме в їхньому житті настає новий час, час змін і втілення мрій. Вони мають добре розуміти в який період історії стали громадянами України. Молодь — будівничі майбутнього. Яким воно буде — залежить від них.  Тож до  нових втілень, звершень та перемог!