Двадцять п’ять років над куполом Верховної Ради України майорить історичний національний жовто-синій прапор – символ чистого неба й хлібної ниви. І сьогодні в день Державного Прапора України, в переддень двадцять п’ятої річниці Незалежності України, український прапор здіймається над благодатним Білоцерківським краєм.

Саме нам притаманні синьо-жовті кольори: хлібні лани та синє небо, жовтогаряче Сонце й небесна блакить, плесо річок і жовтий пісок берегів – так, це краєвиди нашої рідної землі. Жовте – вогонь, синє – вода… Дві протилежності, два полюси буття навколо якого тисячоліття обертається життя!

23 серпня біля приміщення Білоцерківської райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України. Захід пройшов за участю поважних гостей, членів Золотого фонду та колишніх керівників району, представників громадськості, учасників АТО, молоді.

Урочистості розпочалися з підняття Державного Прапора України. Й право виконати цю почесну місію надали Почесним громадянам Білоцерківського району, членам Золотого фонду — Дуднику Василю Івановичу й Шутенку Володимиру Івановичу.

Хвилиною мовчання  вшанували пам’ять воїнів — захисників України, що віддали свої життя за цілісність нашої держави, урочисто звучали Гімн України та гімн
Білоцерківського району у виконанні народного фольклорного ансамблю «Терниця».

Зі щирими вітаннями до присутніх звернулися- голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук, в.о.голови райдержадміністрації Юрій Савчук, заслужений керівник району Василь Дудник,  директор департаменту освіти і науки КОДА Віра Рогова. 

У своїх промовах посадовці говорили, що ми святкуємо День Державного Прапору України з вірою у краще завтра, тому що завтра несе надію й ми сподіваємось, що так буде, адже відчаєм нас не скорити. Що ми остаточно й безповоротно відбулися як нація, як український народ. Тож нехай завжди гордо майорить над Батьківщиною стяг нашої волі, єдності та могутності Українського народу! Бажали краянам миру, любові, єдності, добра та процвітання.

Уособленням талановитості українського народу, сили й величі його духу, мудрості й далекоглядності завжди був і залишається класик української літератури, поет, художник, філософ Т.Г.Шевченко. На знак пошани представники молодого покоління – Альона Ковтун та Андрій Бахмацький поклали квіти до погруддя Тараса Шевченка.

Свій головний документ – паспорти громадян України – з рук керівників району отримали юнаки та дівчата  Білоцерківщини. Саме в їхньому житті настає новий час, час змін і втілення мрій. Вони мають добре розуміти в який період історії стали громадянами України. Молодь — будівничі майбутнього. Яким воно буде — залежить від них.  Тож до  нових втілень, звершень та перемог!