Урочистою ходою, одягнені у вишиванки узинці на чолі з міським головою Олександром Охріменком прямували до площі Героїв Космосу, адже сьогодні, 24 серпня,  вони святкували День незалежності Україні та 45-у річницю  з Дня заснування міста.

На урочистості прибув голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук.  Він подякував краянам, які проявляють небайдужість до долі рідного міста та району, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто повсякчас є прикладом безкорисного служіння своїй малій батьківщині. Окремі слова вітань пролунали на адресу перспективної молоді. До щирих вітань долучилися в.о.голови адміністрації Юрій Савчук, помічник народного депутата В. Гудзенка Євгеній Гудзенко.

DSC_1581Грамотами, подяками та грошовими преміями вони відзначили кращих працівників міста з надією, що нинішні відзнаки стануть стимулом до прагнень та ініціатив задля розвитку міста й району, примноження духовної й культурної спадщини нашого народу, наполегливої праці на благо рідного краю та всієї України.

Хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять справжніх героїв і патріотів, які віддали своє життя за Україну — Віталія Чмелівського, Андрія Авраменка, Миколу Стадника, Андрія Гаврилюка, Дмитра Гуру.

Урочистості супроводжувалися святковим концертом. Організаторами прекрасного дійства виступили колективи Узинської міської ради та ТДВМ «Зоря» на чолі з керівником Наталією Хіль.

Місто Узин був і залишається невичерпно багатим на талановитих, непересічних людей, спеціалістів, унікальних в своїх галузях – справжніх патріотів і будівничих свого краю.

У цей день Дні села відзначили жителі сіл Сухоліси та Піщаної.