Не секрет, що від чіткої й мудрої організації першовересневого заходу  у навчальному закладі  значною мірою залежить створення атмосфери єднання шкільної родини, оптимізму, добра.

Головною особливістю організації освітнього процесу у цьому  навчальному році є його початок в умовах адаптивного карантину. Сьогодні в закладах освіти Білоцерківського району урочисті лінійки, як це було раніше, – не проводилися. Педагоги підійшли до проведення свята творчо та креативно. Під час заходів випускники привітали першокласників святковими флешмобами, проводили квести та вікторини. Цікавий формат святкування  для школярів.

На святкові уроки   20 закладів загальної середньої освіти та 2 філії опорних закладів освіти прийняли 2 343 учня. Однак, найбільш хвилюючим і знаковим цей день звичайно є для 232 першачків — маленьких громадян України, які прагнуть знань.

З  нагоди початку нового навчального року голова Білоцерківської райдержадміністрації Людмила Мерзлюк  та  голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко  завітали на урочистості  до учнів Піщанського навчально-виховного об`єднання   «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок», привітали їх  із Днем знань та 50-річним ювілеєм шкільного закладу.

Керівники району наголосили, що сьогоднішнє свято є знаковим для школярів, які розпочнуть навчання у комфортному навчальному закладі.  Виразили вдячність директору школи  Лілії  Ляшенко за уміле керівництво колективом. Керівники спільною грамотою райдержадміністрації та районної ради відзначили роботу директора та педагогічний колектив школи. Подарували принтер.

Школярам бажали здоров`я,  уміло дотримуватись правил карантину, й головне, щоб їхні шкільні роки були наповнені незабутніми враженнями, а здібності та наполегливість стали запорукою успіхів і вагомих досягнень. Висловили найщиріші вітання педагогам і батькам, знання, досвід та підтримка яких завжди вселяють упевненість, допомагають правильно визначити життєві пріоритети.

Людмила Володимирівна та Володимир Олексійович пройшлися класними кімнатами, зустрілися із багатодітною родиною Наталії та Сергія Совичів, які виховують 10 діток, та вирішили питання щодо підтримки та надання матеріальної допомоги.

На урочистостях школярів та вчителів були присутні заступник голови адміністрації Володимир Толочко, начальники відділів освіти райдержадміністрації Вікторія Бабенко, служби у справах дітей Оксана Михайлюк, завідувач сектором інформаційної та роз’яснювальної роботи апарату районної ради Світлана Бойко, Піщанський сільський голова  Василь Музика, керівник базового господарства «Лад»  Анатолій Ляшенко.

Маємо надію, що саме, ви, молоде покоління, становитиме основу майбутньої еліти, яка побудує по-справжньому єдину, міцну, високорозвинену європейську державу. В добрий путь, дорогі школярі!