Саме таку назву має фестиваль колядок та щедрівок, який вже традиційно проходиться в січні, починаючи з 2013 року. В гості до Потіївського Будинку культури завітали художні колективи з усіх куточків Білоцерківського району.

Колядки та щедрівки – невід’ємна частина святкування Різдва Христового та Нового року. Вони створюють неповторну атмосферу, духовний настрій і відчуття радості. Власне, щоб зберегти традиції різдвяного співу і було започатковано його проведення.

Гостей і жителів села привітали заступник голови райдержадміністрації Володимир Толочко, Потіївський сільський голова Ольга Бурлака.

Керівники відмітили надзвичайно важливу роль фестивалю у відродженні національних традицій. Його мета благородна — пригадати та відтворити давню традицію колядок. Цей фестиваль щороку лише набиратиме обертів, і це дозволить відродити багато народних традицій, обрядів, а ще віднайти у невичерпній скарбниці українського мистецтва маловідомі колядки та щедрівки.

Кожен із учасників виконав по декілька пісень, жодного разу не повторюючись, а українське вбрання, театралізовані дійства з елементами народних традицій та символ Різдва – віфлеємська зірка, створили неповторний колорит свята.

Як і годиться, кожен учасник фестивалю отримав Подяку. А глядачі ж, запаслись незабутніми враженнями на весь майбутній рік, адже кожна різдвяна пісня несе в собі мир, добро і злагоду!