В.о. голови районної ради Анатолій Чичикало привітав працівників культури з нагоди їхнього професійного свята.
9 листопада відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва – свято тих, хто своїм талантом покликаний робити кожен день світлішим і радіснішим.
З нагоди цього дня у приміщенні Білоцерківської районної ради відбулися урочистості, на яких віншували всіх працівників культури району, а кращих з них відзначили грамотами та подяками.
Адже Білоцерківському району є ким пишатися. На Білоцерківщині створені і успішно працюють більше 50 творчих колективів, котрі прославляють наш край далеко за межами не лише області, а й усієї країни.
Працівників культури щиро вітали голова РДА Геннадій Джегур, помічник-консультант народного депутата України В.І. Гудзенка Євгеній Гудзенко, представники благодійного фонду «Фортеця» Наталія Хміль та Фурсівської ОТГ Оксана Бондар.
По завершенні урочистої частини розпочався концерт, який продемонстрував усю велич талантів землі білоцерківської. Присутні на святі не приховували свого захоплення від виступів як юних співаків та музикантів, так і артистів-вокалістів районного будинку культури. А пісні у виконанні народного фольклорного ансамблю «Терниця», який цьогоріч відзначає своє 30-річчя, зірвав справжні овації зали.