Голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко взяв участь у роботі  ІІІ з’їзду голів районних рад Київщини, який пройшов у місті Обухів.

Перед головами виступила перший заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова. Вона зупинилася на основних досягненнях у діяльності обласної ради та депутатського корпусу. Адже від роботи обласної влади, багато в чому залежить і робота влади на місцях, а найголовніше від спільної співпраці, залежить життя і доля Київщини. Зокрема, Тетяна Миколаївна зазначила, що вперше за багато років бюджет розвитку області 2020 було прийнято 19 грудня минулого року. Не в травні чи червні, як це було раніше, коли нереально було встигнути провести усі тендери і запустити проекти по будівництву доріг та соціальних об’єктах на місцях. Сьогодні це можливо і кошти треба використати на виконання прийнятих цільових програм. Цьогоріч бюджет розвитку області складає 667 млн грн, ще очікується 300 млн. грн перехідних коштів.

Також Тетяна Семенова наголосила на важливості втілення інвестиційних економічних, екологічних та інших проектів, які нестимуть процвітання регіонам області та жителям. «Ми з вами ходимо по грошах, але не вміємо їх підняти. Цю ситуацію треба змінювати» — сказала вона, — «тому ми будемо вчити сільських голів кожного району писати проекти розвитку».

Також виступили і інші члени президії, організатор з’їзду голова Вишгородської районної ради Ростислав Кириченко, новопризначений голова Обухівської райдержадміністрації Олександр Гомон та господиня заходу голова Обухівської районної ради Лариса Ільєнко.

Присутні обговорили надважливі питання, які і зачіпають, і турбують кожного жителя області. Мова йшла про перспективний план Київської області, ліквідацію та укрупнення районів. Також дещо дискусійним виявилося питання формування ефективних ОТГ. По обох темах доповів експерт з питань децентралізації Олег Любимов.

У процесі обговорення учасники з’їзду прийняли рішення звернутися вкотре до керівництва держави стосовно визначення подальшої долі громад, вибори в яких відбулися торік, які не внесені до державного бюджету і не отримуватимуть жодних субвенцій ні на медицину, ні на освіту, ні на інші соціальні заходи.

Також присутнім були роз’яснені основні зміни у виборчому законодавстві та якими будуть місцеві вибори 2020 року згідно Виборчого кодексу України. Експертом з цих питань виступила керівник політико-правової консалтингової групи Марина Мельниченко.