27 липня 2016 року перестало битися серце депутата Білоцерківської районної ради  Миколи Миколайовича Якимця. Колектив та депутатський корпус Білоцерківської районної ради глибоко сумує в зв’язку зі смертю Миколи Миколайовича. Проте в серцях жителів Білоцерківщини назавжди залишаться світлі спогади й повага до нього.

Микола Якимець був не просто висококваліфікованим фахівцем, виваженим і мудрим керівником, а й прекрасною та чуйною людиною, взірцем доброзичливого ставлення до колег, підлеглих, односельчан.

Практично двадцять років підряд Якимець Микола Миколайович обирається головою правління СВК ім. Щорса. Як людина він мав неординарний характер, нетліючу енергію до роботи, велику відповідальність перед колективом, колегами, державою. Та головна його заслуга в очах людей, що саме під його керівництвом, у часи реформаторських змін аграрного виробництва, був збережений колектив, напрацювання минулих поколінь у галузях рослинництва й тваринництва, явна тенденція на примноження й зростання показників за що, Указом Президента України від 05.10.2004 року № 1173  йому було присвоєно почесне звання “Заслужений працівник сільського господарства України”.

За активну громадську позицію громада села Яблунівка постійно обирала його депутатом сільської та районної рад.

Значна, і, в той же час, скромна людина, багато років своєю завзятістю, аналітичним розумом був прикладом для наступних поколінь землеробів. Доброю й порядною людиною він залишиться в  пам’яті людей.

Глибоко сумуємо й поділяємо гіркоту втрати, висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким. Вічна йому пам’ять!