23 жовтня 2019 року після тривалої хвороби перестало битися серце Володимира Антоновича Гаєвського. Колективи та депутатський корпус Білоцерківської районної ради, районної державної адміністрації, сільські голови глибоко сумують у зв’язку зі смертю Володимира Антоновича. Проте в серцях жителів селища Терезине та й всієї Білоцерківщини назавжди залишаться світлі спогади й повага до нього.

Володимир Гаєвський був не просто висококваліфікованим фахівцем, виваженим і мудрим селищним головою, а й прекрасною та чуйною людиною, взірцем доброзичливого ставлення до колег, підлеглих, односельчан.

Володимир Антонович 21 рік пропрацював на посаді селищного голови. Як людина, він мав неординарний характер, нетліючу енергію до роботи, велику відповідальність перед колективом, колегами, державою.

Володимир Гаєвський народився 12 грудня 1947 року у м. Магнітогорську, Челябінської області у сім`ї службовця. З 1948 року разом із батьками переїхали на Україну.  У 1977 році закінчив Київський  Державний педагогічний інститут. Свою трудову діяльність розпочав на посаді тренера, працював вчителем фізичної культури. А з 1998 року був обраний селищним головою.

За свої  неповних 72 роки Володимир Антонович, як кажуть, і будинок збудував, і дерево (та й не одне) посадив, і дітей виростив, онуків дочекався.

Але, найголовніше те, що завжди боліла душа у голови за своє селище,  за долю кожної людини. Тому й керувався життєвим кредо: робити людям добро. Цим і жив все своє сумлінне життя.

Сьогодні самодостатня Терезинська селищна рада міцно стоїть на ногах, бо мала гарного господаря.  Суворий та вимогливий до керівного складу, він завжди усміхнений та турботливий з  людьми. Й боліла його душа не лише за рідне селище, а й за долю Білоцерківщини та України в цілому. Невгамовна його молодеча енергія, невладні над ним роки. Він хотів докласти усіх зусиль, щоб людині праці на рідній землі жилося краще. Мав дуже багато сміливих планів, та не всі довелося реалізувати.

Значна, і, в той же час, скромна людина, багато років своєю завзятістю, аналітичним розумом був прикладом для наступних поколінь. Доброю й порядною людиною він залишиться в  пам’яті людей.

Глибоко сумуємо й поділяємо гіркоту втрати, висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким. Вічна йому пам’ять.