8 червня відбулося пленарне засідання двадцять першої сесії Білоцерківської районної ради сьомого скликання. Участь у засіданні взяли в.о. голови районної ради А.П. Чичикало, в.о.голови Білоцерківської районної державної адміністрації Ю.С. Савчук, голови місцевих рад, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники правоохоронних органів, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.  В числі розглянутих питань: 1. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 № 17-217 «Про районний бюджет Білоцерківського району на 2018 рік». 2. Про передачу об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад Білоцерківського району до комунальної власності Узинської міської об’єднаної територіальної громади.

Зокрема, депутати одноголосно прийняли рішення про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік та збільшення видаткової частини районного бюджету на 5066,2 тис.грн. За рахунок додаткової дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків освіти та охорони здоров’я збільшено доходи та видатки загального фонду районного бюджету на суму 9495,4 тис.грн. Майже 200 тис.грн. буде спрямовано за рахунок збільшення видатків спеціального фонду районного бюджету для придбання сучасних меблів для початкових класів нової української школи та понад 340 тис.грн. на придбання комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів нової української школи.

Ще одним питання порядку денного стала пропозиція депутата О.І.Махині (фракція ВО «Свобода») щодо звернення до Верховної Ради України щодо ухвалення антиолігархічного пакету докорінних перетворень. Зокрема, в зверненні йде мова про прийняття ряду законодавчих актів, які спрямовані на підрив  основ олігархічного ладу в Україні. За словами депутата Махині,  такі звернення прийняли вже 150 районних рад. Депутати одноголосно підтримали таку пропозицію.

(За матеріалами прес служби Білоцерківської РДА)