9 лютого відбулося пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії Білоцерківської районної ради VII скликання. Із 36 районних обранців прибули та зареєструвалися 33. Участь у засіданні взяли Народний депутат України Гудзенко В. І., голова райдержадміністрації Джегур Г.В., голови місцевих рад, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники правоохоронних органів, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

Районна рада оперативно розглянула питання порядку денного. Зокрема, начальник управління фінансів райдержадміністрації Анатолій Титаренко прозвітував про виконання районного бюджету Білоцерківського району за 2017 рік, та доповів по питанню щодо внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 року №17-217 «Про районний  бюджет Білоцерківського району на 2018рік».

Заслухавши пропозиції Анатолія Олексійовича, депутати задали ряд питань на які отримали кваліфіковані відповіді.

Начальник Управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Людмила Мерзлюк  доповіла по винесеній на розгляд депутатів Програмі соціально-економічного та культурного розвитку Білоцерківського району на 2018 рік, наголосивши, що Програма передбачає забезпечення узгоджених спільних дій  виконавчої влади та органів місцевого самоврядування задля ефективного використання власних ресурсів. В пріоритетах соціально-економічного та культурного розвитку Білоцерківського району у 2018 році: підтримка освіти, науки, культури та спорту, децентралізація, єнергоефективність, інвестиції, дороги, пасажирські перевезення, медицина.

Крім цього, депутати розглянули та затвердили Програму допомоги військовим частинам Збройних Сил України, які розташовані на території м. Біла Церква та Білоцерківського району на 2018 – 2020 роки,  Програму підтримки заходів мобілізаційної підготовки місцевого значення на 2018-2020 роки, план роботи Білоцерківської районної ради VІІ скликання на 2018 рік, ряд інших питань.

Найбільше суперечностей виникло під час розгляду питання «Про обрання голови районної ради», тому депутати підтримали пропозицію про відкладення розгляду цього питання на наступну сесію.