20 вересня відбулася нарада освітян Білоцерківщини. У зв’язку із трагічними подіями, які сталися в ніч з 15 та 16 вересня 2017 року в м.Одеса, а саме пожежею на території дитячого табору «Вікторія», головна увага під час зустрічі приділена питанню дотримання у навчальних закладах протипожежної безпеки. Звернуто увагу очільників освітніх установ на необхідності дотримання правил облаштування електрообладнання, здійснення обробки дерев’яних горищ вогнезахисним розчином, а також приведення у належний стан зовнішніх джерел протипожежного водопостачання.

За словами підполковника служби цивільного захисту Андрія Стадника, з початку року в регіоні зафіксовано 483 пожежі. Близько половини пожеж трапляються через необережне поводження з вогнем, а ось, приміром, через пустощі дітей з вогнем виникає понад 2% пожеж. Доречі, напередодні один з таких випадків трапився в місті Узин, коли дитячі пустощі ледь не призвели до загибелі двох малолітніх дітей.

Головний меседж, який пролунав у виступах голови районної ради Віталія Гринчука, заступника голови райдержадміністрації Володимира Толочка, начальника відділу освіти Оксани Кравченко — не допустити повторення трагедії. Тому треба відповідально поставитися до питання налагодження системи протипожежної безпеки. Зрозуміло, що ряд заходів у цьому напрямку потребує великих фінансових ресурсів. В цьому контексті слушною була пропозиція директора Шкарівської ЗОШ Олега Крутакова з розробки районної програми щодо належного рівня організації протипожежної безпеки у освітніх закладах району.

Опісля обговорення питань запланованого порядку денного, голова районної ради Віталій Гринчук привітав директорів НВК «Узинська гімназія» Тетяну Щербань та Шкарівської загальноосвітньої школи Олега Крутакова, а в їх особах і педагогічні та навчальні колективи, з тим, що ці навчальні заклади потрапили в сотню кращих у Київській області. Так, гімназія посіла 51, а Шкарівська ЗОШ – 73 місце в рейтингу шкіл Київської області 2017 року.

Додамо, що рейтинг загальноосвітніх шкіл Київської області складено інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua». У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2017 році. Школи ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.(За матеріалами сайту РДА)