27 грудня 2018 року в сесійній залі Білоцерківської районної ради відбулася зустріч депутатів, представників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади із кандидатом філософських наук, публіцистом Василем Івановичем Василиком, котрий презентував збірку сатиричних мініатюр «200 іронічних поглядів на росіян – «братів» наших заклятих». Збірка є посланням справжнім українцям, в першу чергу воїнам, які захищають нашу державу від агресора.

Поважний гість  завершив роботу над романом «З вогню і в полум’я» про долю людей на західноукраїнських землях в роки Великої Вітчизняної війни, також вийшла друком книга автора «100 непридуманих історій із життя людей і братів наших менших».

Приємним є той факт, що письменник надзвичайно переймається долею України і своєю працею робить свій внесок у розвиток держави.

Кошти від придбання презентованої збірки сатиричних мініатюр будуть спрямовані на реабілітацію наших безстрашних воїнів, що зазнали численних поранень у зоні АТО.

Нехай же побільше буде подібного роду заходів, адже вони вселяють надію у краще майбутнє України і ще раз переконують нас з Вами у думці, що українці – найталановитіший і найперспективніший народ у світі.

Довідково: прожив Василь Василик 45 років у Росії, отримав три вищих освіти. Коли розвалився Союз, вважав своїм обов’язком повернутися на Україну, де працював спочатку в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, а пізніше – у Київському національному університеті імені Михайла Драгоманова, викладав політологію та психологію, писав наукові філософські роботи.