У п’ятницю, 25 січня, в сесійній залі районної ради відбулася чергова двадцять дев`ята сесія Білоцерківської районної ради VІІ скликання під  головуванням очільника районної ради Володимира Шевченка. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, народний депутат України Віталій Гудзенко, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Савчук, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники правоохоронних органів, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

Розпочали засідання з хвилини мовчання, якою вшанували пам’ять загиблих. На пленарне засідання прибуло 28 депутатів. Голова ради традиційно привітав іменинників, чиї дні народження припали на міжсесійний період. У ході пленарного засідання було розглянуто 7 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.

Районні обранці заслухали інформації Титаренко А.О., начальника управління фінансів Білоцерківської районної державної адміністрації про внесення змін до рішення двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 18 грудня 2018 року «Про районний бюджет Білоцерківського району на 2019 рік».  Він запропонував по загальному фонду за рахунок вільних залишків субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих теорій збільшити видатки загального фонду районного бюджету на 648000 (шістсот сорок вісім тисяч) гривень.

За рахунок вільних залишків субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції збільшити видатки загального фонду районного бюджету на суму 164800 гривень (сто шістдесят чотири тисячі вісімсот) гривень.

За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій збільшити видатки загального фонду районного бюджету та передати у вигляді міжбюджетного трансферту 6000 гривень Дроздівській сільській раді для придбання баяну для будинку культури с. Дрозди.

За рахунок вільних залишків освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам   збільшити видатки загального фонду районного бюджету по відділу освіти райдержадміністрації  на заробітну плату та нарахування на оплату праці  в розмірі 968952 (дев’ятсот шістдесят вісім тисяч дев’ятсот п’ятдесят дві гривні ) гривень.

По спеціальному фонду  посадовець запропонував за рахунок вільних залишків субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, збільшити видатки по відділу освіти райдержадміністрації шляхом передачі з загального фонду до бюджету розвитку  спеціального фонду районного бюджету,  кошти в сумі 500 000 грн.

За рахунок вільних залишків субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, шляхом передачі з загального фонду до бюджету розвитку  спеціального фонду районного бюджету збільшити видатки в сумі 148 000 грн:

-по відділу освіти райдержадміністрації в розмірі 28 тис. грн.

-по Центральній районній лікарні в розмірі 42тис. грн.

-по комунальному некомерційному підприємству “Центр первинної медико-санітарної допомоги Білоцерківського району” — 42 тис. грн.

-по відділу культур райдержадміністрації — 36,0 тис. грн.

Збільшити видатки спеціального фонду районного бюджету на суму 164800 (сто шістдесят чотири тисячі вісімсот) гривень по районному відділу освіти за рахунок передачі коштів із загального фонду до  бюджету розвитку спеціального фонду  на придбання обладнання для оснащення ресурсних кімнат.

Збільшити видатки спеціального фонду районного бюджету за рахунок вільних залишків та субвенції з місцевого бюджету на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості на суму 7243920 (сім мільйонів двісті сорок три тисячі дев’ятсот двадцять) гривень.

Збільшити видатки спеціального фонду районного бюджету за рахунок вільних залишків 35000 (тридцять п’ять тисяч) гривень на придбання комп’ютерної техніки для територіального центру соціального обслуговування.

Заслухавши пропозиції Анатолія Олексійовича, депутати задали ряд питань, на які отримали кваліфіковані відповіді. Голосуванням депутати погодили зміни до бюджету. Далі, вони оперативно розглянули всі питання, узгодили їх, дійшовши до спільної думки.

На розгляд депутатів було винесено проекти, щодо передачі нежитлового приміщення з балансу Білоцерківського районного комунального підприємтсва «Кіновідеомережа» на баланс комунальної установи «Білоцерківський районний трудовий архів», Про надання дозволу на списання обладнання, що обліковується на балансі Білоцерківської центральної районної лікарні, Про заслуховування звіту відділу з управління комунальним майном Білоцерківської районної ради за 2018 рік, Про погодження надання у тимчасове користування в умовах правового режиму воєнного стану та надзвичайного стану приміщень для розміщення та дислокації особового складу батальйону територіальної оборони Білоцерківського району, Про внесення змін до Програми розвитку архівної справи в Білоцерківському районі на 2016-2020 роки, Про визнання Білоцерківської районної ради засновником Білоцерківської центральної районної лікарні — з цього питання головний лікар району, депутат райради Олександр Лопот дав роз`яснення та спрогнозував очікувані результати в плані надання медичних послуг у районі.

У «Різному» депутати розглянули колективне Звернення депутатів районної ради до генерального та військового прокурорів з метою їхнього втручання в справу учасника АТО нашого земляка Юрія Костини, який вже 4 роки перебуває в ув`язненні на території Донецької області.  А також Лідія Мартинюк запропонувала залучити  Всеукраїнські засоби масової інформації щодо висвітлення судового процесу по справі Ю.Костини.

Депутата Василя Хрика турбує питання  щодо незаконної вирубки лісосмуг.  Він звернувся до силових органів і запропонував на черговій сесії заслухати звіт начальника відділу поліції щодо співпраці силовиків  з органами місцевого самоврядування та підготувати статистику порушень  та прийнятих мір міськрайонною поліцією із даного питання.  А депутат Олександр Махиня порушував  питання щодо співпраці поліції з громадськими формуваннями.

Депутати оперативно розглянули всі питання, узгодили їх, дійшовши до спільної думки.В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень із усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

По завершенню сесії, депутати зібралися на загальне фото.