У п’ятницю, 17 лютого, відбулася чергова одинадцята сесія Білоцерківської районної ради VІІ скликання. Головував очільник районної ради Віталій Гринчук. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова райдержадміністрації Геннадій Джегур, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники правоохоронних органів, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

Розпочали роботу з хвилини мовчання за всіма загиблими під час Революції Гідності та у зоні проведення антитерористичної операції. Потому Віталій Гринчук та Геннадій Джегур вручили подяки Івану Шуляківському, Сергію Трещилу та Олександру Архипенку. Усі вони військовослужбовці 72-ї окремої механізованої бригади і відповідно до Указу Президента України за мужність та героїзм, проявлені під час проходження військової служби та виконання бойових завдань нагороджені високими дердавними гагородами — орденом «Богдана Хмельницького» ІІІ ст. та орденом «За мужність» ІІІ ст.  Також керівники району вручили державні нагороди, родинам білоцерківців, які загинули під час виконання службового обов’язку в зоні проведення антитерористичної операції. Орденом «За мужність» ІІІ ст. посмертно нагороджено Олександра Яцуна та Андрія Попова. «Вони одні з перших пішли захищати Україну. Завдяки їх подвигу ми живемо мирним життям. Вони завжди житимуть у наших серцях», — відзначив Геннадій Джегур. Зал стоячи вітав рідних Героїв, багато хто не міг стримати сліз.

У ході пленарного засідання розглянуто 27 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради. Районні обранці заслухали інформації керівника Білоцерківської місцевої прокуратури Вадима Чугаєва щодо стану законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Білоцерківського району. Також затверджено звіт про виконання районного бюджету Білоцерківського району за 2016 рік та внесено зміни до рішення районної ради від 23.12.2016 №10-117 «Про районний бюджет Білоцерківського району на 2017 рік». Крім цього, депутати внесли зміни до рішення районної ради від 12.02.2016 №04-45 «Про організацію харчування учнів загальноосвітніх та вихованців дошкільних навчальних закладів Білоцерківського району», проголосували за підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам закладів та установ Білоцерківського району, затвердили Білоцерківську районну програму боротьби із захворюванням на туберкульоз на 2017-2021 роки та Програму сприяння розвитку громадянського суспільства у Білоцерківському районі на 2017-2020 роки, внесли зміни та доповнення до Програми розвитку системи охорони здоров’я Білоцерківського району на 2017 рік, Білоцерківської районної комплексної Програми «Турбота» на 2016-2020 роки та комплексної програми розвитку галузі культури Білоцерківського району на 2016-2020 роки. Також розглянуто ряд питань земельного характеру. У «різному» розглянуто депутатські звернення від депутата районної ради Олександра Махині (ВО «Свобода») щодо раціональності використання водних об’єктів та заслухано звернення від групи жителів села Трушки. В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з більшості питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

(за матеріалами сайту Білоцерківської РДА)