18 березня під головуванням голови постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації  Володимира Балановського відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань комунальної власності та приватизації та з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді і спорту.

На комісії було розглянуто  інформацію про хід виконання Білоцерківської районної комплексної Програми «Турбота», яку підготувала Бачинська Валентина Петрівна, начальник управління соціального захисту населення Білоцерківської райдержадміністрації. Вона наголосила, що метою програми є вирішення невідкладних питань щодо матеріального, медичного, соціально-побутового обслуговування осіб похилого віку, інвалідів, ветеранів війни та праці Білоцерківського району. Валентина Петрівна роз’яснила, хто має право на отримання грошової допомоги та конкретно назвала цифри, які використано в рамках районної комплексної Програми «Турбота». Посадовець акцентувала увагу, що протягом 2018 року надана матеріальна допомога 387 особам  на загальну суму 288тис.300 грн., а саме:

—       16 учасникам АТО на суму 16 тис. грн.;

—       77 малозабезпеченим (іншим) громадянам, які опинились у складних життєвих обставинах на суму 151тис. 00 грн.;

—        5 сім’ям загиблим та найбільш нужденним сім’ям загиблих УБД ДРА до 29 річниці виведення військ  суму 3 тис. 00 грн..

—       14 ліквідаторів аварії на ЧАЕС на суму 4 тис.200грн.,

—       Матеріальна допомога сиротам на суму 4тис.00грн.,

—       6 особам прийнятим на військову службу за контрактом на суму      30тис.грн.

—       245 осіб отримали грошову допомогу у зв’язку з відзначенням Дня села-73 тис.500грн.

—       22 особи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС -6тис.600грн. Крім того, щомісячна матеріальна допомога надається 27 громадянам занесеним у книгу «Золотий Фонд району» .

На 2019 рік згідно кошторисних призначень передбачено 573тис.800грн.

 05.02.2019р. було проведено засідання координаційної ради в 2019році де заслухано 20 звернень та надано допомогу на суму 41500грн.00 коп., 1 звернення про надання матеріальної допомоги батькові загиблого воїна – інтернаціоналіста з нагоди 30 — річниці виводу військ з Афганістану – 1000грн.00коп.

Лопот Олександр Андрійович, головний лікар Білоцерківської центральної районної лікарні доповів про  реорганізацію Білоцерківської центральної районної лікарні в Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської районної ради «Білоцерківська центральна районна лікарня».

Обговоривши подання головного лікаря Білоцерківської центральної районної лікарні, з метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, розширення можливостей щодо його доступності та якості, ефективного використання кадрового потенціалу, збільшенню господарської і фінансової автономії, підвищення ефективності використання бюджетних коштів, відповідно до Законів України члени постійної комісії одноголосно погодили на передали дане питання на розгляд сесії.

Депутати погодили призначення директора Білоцерківського комунального підприємства «Кіновідеомережа»  Гладченка Сергія Олександровича на 3 роки.