Головував на засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, цін та соціально-економічного й культурного розвитку Олександр Лопот. Члени комісії зібралися для детального опрацювання питань.

Людмила Мерзлюк, заступник начальника управління фінансів Біоцерківської райдержадміністрації, представила на розгляд комісії пропозиції районної державної адміністрації про внесення змін до рішення тридцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 20 грудня 2019 року «Про районний бюджет Білоцерківського району на 2020 рік».

А саме: за рахунок залишку вільних коштів станом на 01.01.2020 року збільшити видатки  на   999,176 тис. грн.

— по відділу освіти – на 151,8 тис. грн;

— по райдержадміністрації  — 419,176 тис. грн;

— КНП Білоцерківської районної ради «Білоцерківська центральна районна лікарня» – 120,0 тис.грн,  на заробітну плату лікаря-стоматолога та медичну сестру включених до складу постійно діючої військово-лікарської комісії при Білоцерківському об’єднаному міському військовому комісаріаті.

За рахунок вільних залишків іншої субвенції переданої органами місцевого самоврядування, а саме Терезинською селищною радою в розмірі 15,0 тис.грн.,  збільшити видатки загального фонду районного бюджету по відділу освіти Білоцерківського району   на придбання безкаркасних меблів для  Терезинського НВО ЗОШ I-III ст.,дит.садок .

 Посадовець запропонувала збільшити доходи  районного бюджету за рахунок іншої субвенції в сумі  240,6 тис.грн., переданої органами місцевого самоврядування, а саме:

— Дроздівською сільською радою –147,4,0 тис. грн.,

— Фурсівською ОТГ- 93,2 тис.грн.

Збільшити  видатки загального фонду районного бюджету в сумі  240,6 тис.грн.,  у тому числі :

-по відділу освіти – 110,0 тис.грн;

-по управлінню соціального захисту населення переданих  Фурсівською ОТГ в розмірі 43,2 тис. грн. на грошову компенсацію особам, які надають соціальні послуги інвалідам,

-по КНП „Центр первинної медико-санітарної допомоги Білоцерківського району” 87,4 тис.грн. переданих  Фурсівською ОТГ в розмірі 50,0 тис.грн.  на придбання бензину та 37,4 тис.грн переданих Дроздівською сільською радою на придбання предметів, матеріалів.

Збільшили доходи обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами на 2020 рік у розмірі 60,058 тис.грн.

Збільшили доходи обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» між місцевими бюджетами Київської області на 2020 рік» у розмірі 1041,991 тис.грн.

Збільшили видатки обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами на 2020 рік» в розмірі 73,518 тис.грн.

По кожному пункту Людмила Володимирівна дала роз`яснення.

На комісії одноголосно прийнято рішення розглянути дані питання на президії та сесії райради.