03 листопада голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук провів засідання Президії Білоцерківської районної ради VІІ скликання.

Під час якого було обговорено низку актуальних та важливих питань,  які готуються винести на розгляд 9 сесії районної ради. Гостро пройшло обговорення питань щодо стану законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Білоцерківського району силових структур.  Зокрема, заслухали інформацію прокурора Білоцерківської місцевої прокуратури О.Маційчука. З даного питання планувалося заслухати начальника Білоцерківського ВП ГУ НП в Київській області С.Возненка, але він на засідання не з`явився, що обурило членів Президії. Голова ради наголосив, що у депутатів є чітка, прозора та ефективна позиція з питання щодо стану законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського і вони будуть відстоювати її.

Далі, депутати розглянули всі питання, узгодили їх, дійшовши до спільної думки. Погодили питання щодо затвердження звіту про виконання районного бюджету Білоцерківського району за 9 місяців 2016 року, про внесення змін до рішення районної ради від 06.01.2016 №03-38 «Про районний бюджет Білоцерківського району на 2016 рік», Про застосування програмно-цільового методу в бюджетному процесі. По даним питанням доповів Титаренко А.О., начальник управління фінансів Білоцерківської районної державної адміністрації. Були погоджені питання про внесення змін до ряду Програм соціального характеру, обговорили питання щодо надання дозволів на списання обладнання, що обліковується на балансі комунального закладу Білоцерківської районної ради «Білоцерківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», центральної районної лікарні, розглянули питання щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться в оренді ФОП Архипенко К.П., Приватного акціонерного товариства «Росава», у власності ТОВ «Астралус», що відводяться в постійне користування в межах Трушківської, Фурсівської, Пилипчанської сільських рад. Члени Президії розглянули депутатський запит депутата районної ради Базяка Ю.М.

По всім названим питанням депутати прийняли відповідні рішення.