21 лютого в місті Біла Церква відбулися урочисті збори, приурочені до 30-ї річниці з дня утворення Київської обласної організації ветеранів України. Теплі слова ювілярам адресували заступник голови Київської обласної ради Микола Стариченко, голова Білоцерківської районної ради Віталій Гринчук, голова райдержадміністрації Геннадій Джегур, ректор БНАУ Анатолій Даниленко, начальник головного управління Пенсійного фонду у Київській області Василь Фатхутдінов, начальник управління внутрішньої політики Київської обласної державної адміністрації Олександр Євстратов.

Гості щиро вітали ветеранів з визначною подією, дякували за їхню працю і великі досягнення, за усі здобутки, які вони досягли задля майбутніх поколінь.

Ряд ветеранів, за активну громадянську позицію та небайдужість, відмічено нагородами різного рівня. Зокрема, Почесною Грамотою обласної організації ветеранів України нагороджено жителя села Фастівка Білоцерківського району Михайла Тропотягу, партизана, ветерана Великої Вітчизняної війни. Незважаючи на свій поважний вік, Михайло Нечипорович і досі проводить активну громадську роботу, є постійним учасником районних заходів, зустрічей з підростаючим поколінням.

Після офіційної частини відбувся святковий концерт за участю активу художньої самодіяльності Білоцерківського національного аграрного університету.

Додамо, що Київська обласна організація ветеранів України налічує 37 районних та міських осередків та 989 первинних організацій, а це близько 400 тисяч членів. Організація відстоює свої права і інтереси своїх членів у державних органах влади і громадських організаціях, бере участь у виробленні та реалізації комплексних програм, спрямованих на соціальний захист ветеранів, інвалідів, пенсіонерів, всіх громадян похилого віку. Велику увагу приділяє організація роботі з інвалідами, учасниками бойових дій, ветеранами війни.

(за матеріалами сайту Білоцерківської РДА)