У районній раді нинішній тиждень розпочався із засідань постійних комісій. Члени комісій зібралися для детального опрацювання питань. А їх на порядок денний винесено чимало.

На засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності та приватизації  було винесено ряд питань управління об’єктами комунальної власності, про приватизацію ряду нежилих приміщень, розглянули запропонований  склад аукціонної комісії, погодили питання щодо надання дозволу на списання майна, що обліковується на балансі відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації, розглянули питання щодо передачі на баланс Яблунівської сільської ради нежитлових приміщень, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад Білоцерківського району, обговорили питання,  щодо призначення керівників комунальних закладів, а саме: призначити Ткаченко Валентину Іванівну на посаду директора комунальної установи «Білоцерківський районний трудовий архів» терміном на 3 роки; призначити Кісіну Олену Станіславівну на посаду директора дитячого оздоровчого закладу «Дружба», терміном на 1 рік; призначити Зінченко Лесю Петрівну на посаду директора Білоцерківського районного комунального підприємства «Кіновідеомережа», терміном на 1 рік.

Досить жваво відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді і спорту. Депутати розглянули  та погодили План модернізації мережі освітніх закладів Білоцерківського району  на 2020/2021 навчальний рік, про який доповіла Вікторія Бабенко, начальник відділу освіти Білоцерківської районної державної адміністрації.

Далі розглянули питання щодо реорганізації  Дроздівської ЗОШ І-ІІІ ступенів у опорний заклад освіти «Дроздівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів».

На комісіях одноголосно прийняті рішення розглянути дані питання на президії та сесії райради.