9 жовтня 2019 року в залі засідань Білоцерківської районної ради відбувся навчальний семінар на тему «Епізоотична ситуація щодо африканської чуми свиней та заходи з її профілактики». Голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко взяв участь у семінарі. Крім того, на заході були присутні керівники районних управлінь, начальники державних лікарень ветеринарної медицини, голови Державних надзвичайних протиепізоотичних комісій, керівники мисливських угідь, спеціалісти установ ветеринарної медицини району, зоотехніки свиногосподарств.

З питанням про стан епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней на Київщині доповів присутнім заступник начальника Головного  управління Держпродспоживслужби в Київській області Микола Тібеж.

Ветеринарна служба району тісно контактує з користувачами мисливських угідь. При епізоотичному обстеженні мисливських угідь керівникам даних організацій дано пропозиції про здійснення заходів щодо недопущення африканської чуми на території Білоцерківського району.

Посилено ветеринарно — санітарний контроль за продовольчими ринками.

Враховуючи, що на даний час існує реальна загроза занесення збудника АЧС на територію району, а також те, що профілактика цієї хвороби потребує скоригованих і злагоджених дій всіх служб та організацій, необхідно здійснювати ряд додаткових заходів.

Учасники семінару обговорювали та наводили приклади заходів біобезпеки у свиногосподарстві.

По закінченні семінару переглянули документальний фільм про африканську чуму свиней.