Відділ з управління комунальним майном Білоцерківської районної ради оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, що буде залучений до проведення оцінки майна, яке є власністю територіальних громад Білоцерківського району, а саме:

№ п/п Назва

об’єкту

Площа

м2

Місцезнаходження об’єкта приватизації Балансоутримувач Адреса

балансоутримувача

Код ЄДРПОУ

балансоутримувача

1. Нежитлова будівля

літ. «А»

208,3 м. Біла Церква,

вул. Курсова, 64

Білоцерківське районне комунальне підприємствор «Кіновідеомережа» м. Біла Церква,

вул. Курсова, 64

02408350
2 Нежитлове приміщення №2 71,1 вул.Шолом-Алейхема, 40, прим.2,

м.Біла Церква

Білоцерківське районне комунальне підприємствор «Кіновідеомережа» м. Біла Церква,

вул. Курсова, 64

02408350
3 Нежиле приміщення 186,6 пров.Ковальський, 14, прим.67, м.Біла Церква Білоцерківське районне комунальне підприємствор «Кіновідеомережа» м. Біла Церква,

вул. Курсова, 64

02408350

Мета проведення незалежної оцінки — визначення ринкової вартості об’єктів, що підлягають приватизації. Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватись  відповідно до Порядку про конкурсний відбір суб’єктів  оціночної  діяльності. До участі в конкурсі можуть бути допущені суб’єкти оціночної  діяльності,  відповідно  до Закону України «Про оцінку майна, майнових  прав та професійну оціночну діяльність в Україні».

Учасникам конкурсу  потрібно подати до відділу з управління комунальним майном Білоцерківської районної ради конкурсну документацію, яка складається з конкурсної  пропозиції  та підтвердних  документів. До підтвердних документів  належать: заява на участь  у конкурсі за встановленою формою; інформація про претендента за встановленою формою претендента; копії  кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення  оцінки та підписання звіту про оцінку майна. Конкурсна пропозиція претендента подається в запечатаному конверті і має містити:  пропозицію щодо вартості виконаних робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, термін виконання робіт.  На конверті необхідно зробити відмітку: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності».

Конкурсну документацію слід подавати до відділу з управління комунальним майном Білоцерківської районної ради, за адресою: Київська обл.,  м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 2 . Останній термін подання конкурсної документації від претендентів – 19 березня 2020 року.

    Конкурс відбудеться 20 березня 2020 року об 11.00 у приміщенні відділу з управління комунальним майном Білоцерківської районної ради за адресою : м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 2. Телефон для довідок: (04563) 5-85-88.

Начальник відділу                                                                                     О.В. Балановський