Саме 100 років назад, було обрано Гетьманом України Павла Скоропадського, він і заклав основи сучасної державної служби в Україні, які ми маємо і до сьогодні! Надзвичайно цікава історія країни державних інституцій і служби. І вона – далека від завершення. Ми лише починаємо закладати нові підвалини державного управління та служби у країні, виборюючи нове, ефективне, прозоре та професійне управління. Дуже хочеться, щоб новий революційний Закон про державну службу отримав  імплементацію. Роботи дуже багато, політичної волі і лідерства, як і раніше, мало.

Але нова державна служба пробивається молодими паростками по країні, і цей процес є беззупинним, а свято, маємо надію, стане святом поваги та шани до державних службовців та їх непростого служіння українцям.

Вітання на адресу працівників державних установ Білоцерківського району прозвучали від в.о.голови Білоцерківської районної ради Анатолія Чичикала, голови райдержадміністрації Геннадія Джегура, помічника-консультанта народного депутата України В.І.Гудзенка Людмили Веряскіної,  першого заступника голови Білоцерківської районної державної адміністрації Юрія Савчука, голови профспілки установ державних службовців Любові Тимошенко, представника  БФ «Фортеця » Володимира Василенка, керівника апарату адміністрації Ольги Кучер, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Володимира Шевченка, ветеранів державної служби, екс керівників Василя Дудника та Сергія Вахнія.

У знак поваги та пошани кращі посадовці були відзначені подяками та грошовими преміями. Ольга Кучер відзначена орденом Княгині Ольги ІІІ ступеню, а від Віталія Гудзенка райдержадміністрація отримала багатофункціональний принтер. Під час свята також лунали слова вдячності на адресу ветеранів державної служби, які вже знаходяться на заслуженому відпочинку.

Завершилося свято чудовими концертними номерами у виконанні майстрів художньої самодіяльності району.