«Впродовж останніх буремних подій ми є свідками справжнього героїзму тасили духу, який демонструють українські військові на Сході України. Вони виборюють майбутнє, про яке мріяли та віддавали життя тисячі патріотів. Мужність, самовідданість та віра цих українців надихають нас, додають сил та наснаги працювати заради кращого життя наших земляків. Вони цього заслуговують» – наголосив голова районної ради Віталій Гринчук на урочистостях, які відбулися 13 жовтня з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва та Покрови Божої Матері.

Керівники району, голови місцевих рад, представники громадськості, молодше покоління зібрались у залі засідань районної ради, щоб засвідчити свою повагу й подякувати почесним гостям свята — тим, хто у різні часи стояв на захисті України, і, хто сьогодні на сході країни відстоює територіальну цілісність та незалежність країни. Щирі слова підтримки та співчуття линули на адресу родин, які втратили своїх синів, чоловіків, батьків. Чи є на світі слова, якими можна залікувати душу та серце мами від втрати сина? Боляче було дивитися на мам, які не стримували сліз під час хвилини мовчання за загиблими… Також покладено квіти до пам’ятної стели Героїв Майдану та загиблих у зоні проведення антитерористичної операції.

Свої творчі виступи подарували присутнім артисти районного будинку культури та творчого колективу «Калібр 7,62». Також захисникам вручено обереги, листівки та пам`ятні подарунки, які своїми умілими рученятами виготовили учні. А ще, від юних лідерів району передано прапор України з теплими та щирими побажаннями для військовослужбовців легендарної 72-ї бригади «Чорних запорожців».

Свято пройшло у дусі патріотизму, любові до України та незнищенної віри у мир на нашій землі. Дякуємо вам, дорогі наші, за мир, за захист. Нехай Пресвята Борогодиця береже нашу Україну!