На Білоцерківщині у с.Шкарівка 3 червня відзначили День захисту дітей. До його проведення долучились представники органів влади, місцевого самоврядування, громадськість, а тому свято вийшло веселе, гамірне і цікаве – бо дітки отримали справжню насолоду та задоволення і від різноманітних конкурсів, і від розваг, і від безкоштовних солодощів і морозива.

Святкові урочистості проходили на території  Шкарівського парку. На свято завітали  — заступник голови ради  Анатолій Чичикало, заступник голови райдержадміністрації Володимир Толочко, начальник відділу освіти Вікторія Бабенко, освітяни, помічник-консультант народного депутата України В.І.Гудзенка Людмила Веряскіна, БФ «Фортеця» Володими Василенко та Сергій Вдовиченко.

Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Щодня ми  зігріваємо теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднуємо зусилля заради майбутнього. Ми маємо дбати, щоб всі діти виросли достойними людьми й неодмінно стали гордістю всієї України. А для цього, потрібно дати людині від народження всі можливості для самореалізації. Вливання коштів в програми розвитку дитини – це найуспішніша інвестиція у майбутнє.